ogłoszenia

Ogłoszenia 16 czerwca XI niedziela zwykła

– W tym tygodniu przypadają ; jutro w poniedziałek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego ; piątek św. Alojzego Gonzagi .

– We wtorek o 17.00 msza święta i nabożeństwo do Najświętszego  Sakramentu. Zapraszamy liturgiczną służbę ołtarza ; ministrantów, scholę , bielanki z rodzicami . Po mszy świętej na placu przy plebanii  ognisko ,poczęstunek. Prosimy o deklarację uczestnictwa w zakrystii na listę.  

 – W piątek  o  8.00  msza święta dziękczynna za miniony rok szkolny -zapraszamy dzieci , młodzież , rodziców , nauczycieli.   Możliwość spowiedzi dla dzieci i młodzieży na mszach wieczornych o 17.00.

– W przyszłą niedzielę 23 czerwca będziemy przeżywać Uroczystość 104 rocznicy  konsekracji naszej świątyni . O 12.00 msza święta w intencji śp. zmarłych fundatorów ,budowniczych naszej świątyni i  tych ,którzy dziś dbają o naszą świątynię. Zachęcamy wszystkich , którzy uważają się za Parafian  wspólnie uczcić Tego , który dzień i noc jest obecny i czeka na każdego. Okażmy też wdzięczność- pomódlmy  się  za tych , którzy wznosili z wielkim trudem i ofiarnością tę świątynię.   

– Dziś po mszy świętej przy kaplicy M Bożej krótkie spotkanie kandydatów do bierzmowania.

 – Dziś o godzinie 17.30 na plebanii spotkanie uczestników rowerowej pielgrzymki do Krasnobrodu. Po spotkaniu trening. Tak jak rok temu pielgrzymi rowerowi zabiorą nasze intencje zapisane na kartkach do MB Gietrzwałdzkiej. Te  intencje będzie można składać od dziś do wystawionej   skrzynki intencji na stoliku za ławkami .

 Dziękujemy za kwartalne ofiary na nasze remonty.

– Świątynię do liturgii przygotowali z Kamionki;Monika Laskowska , Aldona Komorek , Sławomir Woźniak , Agnieszka Knocińska , , Sylwia Mazek , Małgorzata Mućko , Paulina , Lech , Anna Reda . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu prosimy ostatnią grupę w sobotę na 8.00.

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zygmunta Parzyszka i Zbigniewa Dziubackiego.