ogłoszenia

Ogłoszenia 23 czerwca Uroczystość Poświęcenia Kościoła

– Dziś przypada 104 rocznica poświęcenia naszej świątyni. Gromadząc się składamy Panu Bogu dziękczynienie za to miejsce w którym możemy Jemu oddawać cześć i czcić obecnego Chrystusa Pana w Najświętszym Sakramencie. Modlimy się też za budowniczych , fundatorów świątyni prosząc dla nich o wieczne szczęście.

– Jutro uroczystość św. Jana Chrzciciela – msze święte o 7.00 i 17.00 ; w piątek wspomnienie św. Ireneusza bpa; w sobotę Uroczystość św. Ap Piotra i Pawła msze o 8.00 ;12.00  nie będzie mszy o 17.00 a tylko nabożeństwo czerwcowe.

– W środę o godzinie 7.00 msza święta rozpoczynająca pielgrzymkę rowerową do  Krasnobrodu. Zapraszamy Parafian do pożegnania pielgrzymów – przypominamy ,że  możemy napisać  intencje  i  złożyć je do skrzynki znajdującej sie na stoliku za ławkami. Pielgrzymi rowerowi zawiozą je i przedstawią M B Krasnobrodzkiej Pielgrzymi dotrą Krasnobrodu  w sobotę . Tam  spotkają się z pielgrzymami z naszej Parafii , którzy udadzą się autokarem i modlić się będą na mszy o 12.00.Są jeszcze miejsca  w autokarze -zgłoszenie do Pani Mirki .Dziś trening o godzinie 16.00.

-W piątek o 19.00 na Wymyślu msza święta o błogosławieństwo dla rodzin Osiedla.

-Zapowiedzi -do sakramentu małżeństwa przygotowują się ; Paweł Maciejec kawaler parafii tutejszej i Magdalena Oszkiel panna parafii MB Różańcowej w Wielgolesie.

– ks. Proboszcz przypomina  i prosi – jeśli nie są  wybrani -o wybranie osób do Rady Parafialnej.. 

– Apel do wszystkich uczestników mszy o odpowiedni strój -prosimy o kierowanie się zasadą – że w tym miejscu raczej wskazany jest ”  Strój nie tyle wygodny ale godny”

-Dziękujemy za kwartalne ofiary od rodzin  na planowane remonty.

-Świątynię do liturgii przygotowali ;Bożena, Sławomir  Gajowniczek , Ewa , Marek Brauła, Monika Gręziak , Małgorzata Chrust, Iwona  Chrust. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę od rodzin, kwiaty. W najbliższym tygodniu prosimy w sobotę na godz, 8.00   pierwszą grupę z Iwowego.

– Dyrektor Zespołu Szkół w Stoczku Łukowskim ogłasza nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych . Trwa również rekrutacja do Technikum Zainteresowani zaproszeni są do sekretariatu szkoły.