ogłoszenia

Ogłoszenia 9 czerwca dziesiąta niedziela zwykła

– W tym tygodniu przypadają; we wtorek wspomnienie św. Barnaby Apostoła ;czwartek św. Antoniego z Padwy ; piątek Bł. Michała Kozala

– Wczoraj wieczorem nasi parafianie, pielgrzymi wracający z Markowej  wnieśli do kaplicy Matki Bożej Latowickiej  relikwie Bł. Rodziny Ulmów i jako pierwsi w modlili się za ich  wstawiennictwem. Ufamy ,że będziemy się uciekać do świętej rodziny w naszych potrzebach tak jak przyzywamy wstawiennictwa Matki Bożej.

– W piątek o 18.00 spotkanie grupy kandydatów do sakramentu do bierzmowania ; w sobotę o 10. 00 grupy sobotniej.

– W sobotę o 10.00 spotkanie dla kandydatów na ministrantów.

– Dnia 29 czerwca proponujemy autokarową pielgrzymkę do sanktuarium M Bożej w Krasnobrodzie i św. Antoniego  w Radecznicy. W ramach pielgrzymki przewidziana jest msza święta w Krasnobrodzie z pielgrzymami , którzy na rowerach będą tam pielgrzymować. Zapisy u Pani Mirosławy.

– Zapraszamy do współtworzenia KŻR ,które podjęłoby modlitwę w intencji dusz czyścowych. Osoba do kontaktu Pani Barbara Gaszewska .

 – Prośba i przypomnienie od ks. Proboszcza. Tam gdzie nie zostały wybrane osoby  do  Rady Parafialnej  prosi o wybranie i zgłoszenie takich osób po jednej z wioski   i po jednej osobie z trzech rejonów Latowicza. Te osoby proszone są też o zainteresowanie się chorągwiami  i asystą do nich w czasie procesji. Chorągwie nie używane w czasie procesji zostaną usunięte .  Ks. Proboszcz ma nadzieją ,że za miesiąc wszystkie społeczności będą  miały swych reprezentantów w radzie.

-Dziękujemy za kwartalne ofiary od rodzin na remonty.

– W przyszłą niedzielę w Warszawie marsz dla życia i rodziny – szczegóły na plakacie – tablica ogłoszeń.

– Świątynię do liturgii przygotowali z Kamionki ; Grażyna Adamiec , Joanna Świątek z synem Janem , Marzena Dziugieł , Grażyna Reda , Ewa Kamińska , , Katarzyna Adamiec z córką Wiktorią , , Jacek Podobas , , Patryk Pieśko , Janusz Reda , Artur Reda , Mirosław Światek . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę od rodzin na kwiaty .Zapraszamy trzecią grupę z Kamionki.

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mariannę Kowalską