ogłoszenia

 Ogłoszenia 2 czerwca dziewiąta niedziela zwykła

 – W tym tygodniu przypadają ; we poniedziałek świętych męczenników z Ugandy ;środę św. Bonifacego biskupa  ;w czwartek na zakończenie oktawy po mszy o 17.00 nabożeństwo i procesja eucharystyczna . Zapraszamy asystę , ministrantów , bielanki , scholę, dzieci komunijne . Po procesji obrzęd błogosławieństwa wianków. Pobłogosławimy też małe dzieci.

– Zachęcamy do oddawania czci Najświętszemu sercu Pana Jezusa poprzez uczestnictwo w nabożeństwach czerwcowych- w dni powszednie po mszach o 17.00 ; w niedziele o 16.30.

– We wtorek o 18.00 konferencja przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

–  W piątek Uroczystość Serca Pana Jezusa – uczestnicząc w nabożeństwie i odmawiając akt wynagrodzenia możemy uzyskać odpust zupełny. Jest to jednocześnie pierwszy piątek miesiąca . Przed południem pragniemy umożliwić chorym przystąpienie do sakramentów . Chorych zgłaszamy w zakrystii , bądź telefonicznie od 16.30 możliwość spowiedzi.  Msze święte o 7.00 i 17.00 . Tego  dnia można spożywać pokarmy mięsne. – W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMPanny.

– Do sakramentu małżeństwa przygotowują się ; Patryk Siekaj kawaler parafii św. Bartłomieja w Trojanach i Klaudia Bogusz panna parafii tutejszej.

– Do dziś zapisy na pielgrzymkę do Markowej . Prosimy o potwierdzenia swego uczestnictwa przez tych ,którzy się zapisali . Wyjazd z sprzed kościoła w sobotę 8 czerwca o 4.20.

-Dziś przed świątynią  zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności.

-Ks. Proboszcz  jeszcze raz dziękuje wszystkim ,którzy zaangażowali się w przygotowanie i uczestnictwo w procesji Bożego Ciała . Dziękuje  asyście , niosącym chorągwie, ministrantom , bielankom , dziewczynkom sypiącym kwiaty , rodzicom , pocztom sztandarowym OSP z naszej parafii , strażakom za kierowanie ruchem i zapewnienie bezpieczeństwa;  orkiestrze OSP w Latowiczu – rodzinom ,które przygotowały z wielkim pietyzmem ołtarze przy których mogliśmy się  modlić ; rodzinom z Latowicza rejonu trzeciego ; Iwowego , Oleksianki , Generałowa- niech Pan Bóg wam błogosławi.

– Ks. Proboszcz  dziękuje 60 osobom z którymi wczoraj pielgrzymował do M B Wielgoleskiej.

– Świątynię do liturgii przygotowali rodzice dzieci rocznicowych . Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów. W tym tygodniu prosimy drugą grupę rodzin z Kamionki.

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy ;śp.Grzegorza Lipińskiego i Małgorzatę Chrzyptowicz.