Ogłoszenia Parafialne 14.01.2024

. Ogłoszenia 14 stycznia II Niedziela Zwykła

-Dziś po mszy świętej o 12.00 spotkanie opłatkowe kół różańcowych i przedstawicieli wiosek .

– W tym tygodniu przypadają ; środę wspomnienie św. Antoniego opata; piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa. W sobotę przypada szósta rocznica ingresu Bpa Romualda Ordynariusza do naszej Diecezji. Starajmy się pamiętać w modlitwie wspólnotowej i osobistej.

– Jutro o godzinie 8.00 zbiórka na przystanku liturgicznej służby ołtarza wyjeżdżającej na lodowisko w Mińsku Mazowieckim . Powrót około 12.00-13.00.

-Za tydzień w niedzielę po mszy świętej o 10.00 Orkiestra Ochotniczej Straży w Latowiczu zaprasza na koncert kolęd. My dołączamy się do tego zaproszenia -pozostańmy wtedy , by posłuchać  i zaśpiewać kolędy.

 – Od 4 lutego w niedziele o 18.00 na plebanii – proponujemy  narzeczonym , ale też innym zainteresowanym kurs przedmałżeński . Zapisy w zakrystii lub telefonicznie

– Do 16 stycznia możemy wziąć udział w zbiórce na rzecz misjonarza naszej diecezji. Na plac przy parafialny od strony ul . Ogrodowej możemy  przywozić i składać zużyty sprzęt elektryczny.

-Świątynię do liturgii przygotowały; Anna Domańska , Bożena Ledzińska , Urszula Czmoch , Julia Gajowniczek ,Kamila Gajowniczek , Urszula Kendelewicz, Grażyna Osińska , Lidia Bieńkowska . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy rodziny z ul. Mickiewicza i Działkowej.

– Dziękujemy za inicjatywę kilku młodych Parafian i wykonanie- dziś przed mszami służą pomocą na parkingu przed kościołem pomagając kierowcom w optymalnym wykorzystaniu parkingu- dziękujemy.

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jerzego Świątka , Czesława Bajerę i Czesławę Chrzanowską , która pochodziła z naszej Parafii.

Ogłoszenia 21 stycznia III Niedziela Zwykła

-Dziś po mszy  świętej o 10.00 Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej  w Latowiczu zaprasza na koncert kolęd. Zapraszamy  do wspólnego  słuchania   i  śpiewania  kolęd.

– W tym tygodniu  przypadają; w środę wspomnienie św. Franciszka Salezego bpa w czwartek święto nawrócenia św. Pawła ;  piątek śśw. bpów Tymoteusza i Tytusa

-Przebieg kolędy ;22 I poniedziałek od 9.00 Kamionka dwaj księża;23 I wtorek od 9.00 Chyżyny dwaj księża ; 24 I środa od 9.00 Dąbrówka jeden ksiądz ;od 16.00ul. Polna i Bony jeden ksiądz ; 25 I czwartek od 9.00  Redzyńskie dwaj księża; od 16.00 ul. Senatorska jeden ksiądz ;26 I piątek od 9.00 Generałowo jeden ksiądz;  od 16.00 ul. Świętego Ducha dwaj księża ; 27 I sobota od 9.00 Dębe Małe dwaj księża. Przepraszamy za pewne zmiany.

– Świątynię do liturgii przygotowali: Halina , Zbigniew Gryglas , Barbara Wardzyńska , Sylwia Kopaczewska , Katarzyna Szostak , , Stanisława Flis, Jadwiga Jachimowicz, , Krystyna Bogusz , Małgorzata Jakubik , Ewelina Pleciak , Iwona Banaszek . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę .W tym tygodniu prosimy rodziny z ul. Mińskiej, Poprzecznej , Wymyśle , Krótkiej.

– Zaproszenie- OSP w Latowiczu i Koła Gospodyń Wiejskich w Latowiczu zapraszają dziś na kulig . Start o godzinie 15.00 -miejsce za sklepem Topaz. Dwie trasy dla dzieci i dorosłych . Organizatorzy proszą o wzięcie sanek -zapraszają rodziny – na koniec ognisko z kiełbaską.

-W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp.; Jana Kępkowicza ,Helenę Myśliwiec , Wojciecha Bąka ,Albinę Dzięcioł