Ogłoszenia Parafialne 14.01.2024

. Ogłoszenia 14 stycznia II Niedziela Zwykła

-Dziś po mszy świętej o 12.00 spotkanie opłatkowe kół różańcowych i przedstawicieli wiosek .

– W tym tygodniu przypadają ; środę wspomnienie św. Antoniego opata; piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa. W sobotę przypada szósta rocznica ingresu Bpa Romualda Ordynariusza do naszej Diecezji. Starajmy się pamiętać w modlitwie wspólnotowej i osobistej.

– Jutro o godzinie 8.00 zbiórka na przystanku liturgicznej służby ołtarza wyjeżdżającej na lodowisko w Mińsku Mazowieckim . Powrót około 12.00-13.00.

-Za tydzień w niedzielę po mszy świętej o 10.00 Orkiestra Ochotniczej Straży w Latowiczu zaprasza na koncert kolęd. My dołączamy się do tego zaproszenia -pozostańmy wtedy , by posłuchać  i zaśpiewać kolędy.

 – Od 4 lutego w niedziele o 18.00 na plebanii – proponujemy  narzeczonym , ale też innym zainteresowanym kurs przedmałżeński . Zapisy w zakrystii lub telefonicznie

-Przebieg kolędy ; 16 I wtorek od 9.00 Iwowe wieś jeden ksiądz; 17 I środa od 9.00 Iwowe Ogrody  i Parcele jeden ksiądz; 18 I czwartek od 9.00 Iwowe kolonie i następnie Iwowe przy Lalinach jeden ksiądz ; 19 I piątek od 9.00 Laliny od numerów początkowych do nr 37 jeden ksiądz ; 20 I sobota od 9.00 ciąg dalszy Laliny do Lalinek jeden ksiądz ; 22 I poniedziałek od 9.00 Kamionka dwaj księża;23 I wtorek od 9.00 Chyżyny dwaj księża ; 24 I środa od 9.00 Redzyńskie dwaj księża ; 25 I czwartek  ; od 9.00 Dąbrówka jeden ksiądz ; od 9.00 Generałowo jeden ksiadz;  od 16.00 ul. Polna i Bony jeden ksiądz; od 16.00 ul. Senatorska jeden ksiądz ;25 I piątek od 16.00 ul. Świętego Ducha dwaj księża ; 26 I sobota od 9.00 Dębe Małe dwaj księża.

– Do 16 stycznia możemy wziąć udział w zbiórce na rzecz misjonarza naszej diecezji. Na plac przy parafialny od strony ul . Ogrodowej możemy  przywozić i składać zużyty sprzęt elektryczny.

-Świątynię do liturgii przygotowały; Anna Domańska , Bożena Ledzińska , Urszula Czmoch , Julia Gajowniczek ,Kamila Gajowniczek , Urszula Kendelewicz, Grażyna Osińska , Lidia Bieńkowska . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy rodziny z ul. Mickiewicza i Działkowej.

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jerzego Świątka , Czesława Bajerę i Czesławę Chrzanowską , która pochodziła z naszej Parafii.