ogłoszenia

Ogłoszenia 5 marca II Niedziela wielkiego Postu

– Dziś pierwsza niedziela miesiąca -po mszy o 10.00 nabożeństwo adoracyjne Najświętszego Sakramentu i procesja wewnątrz świątyni.

– Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne . W niedziele o 16.30 nabożeństwo gorzkich żali – z kazaniem pasyjnym  ; drogi krzyżowej w piątki o 16.30 dla dzieci  .Dzieci po drodze krzyżowej  otrzymują obrazki;  nabożeństwo drogi krzyżowej  dla dorosłych , młodzieży  o 18.00.Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach , które pomagają nam w owocnym przeżywaniu tego czasu.

– Jutro w poniedziałek 6 marca o godzinie 17.30 na plebanii odbiór ubiorów komunijnych . Firma szyjąca prosi rodziców o uiszczenie należności przy ich odbiorze.

– Za tydzień rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne , które poprowadzi ks. Paweł Rytel – Andrianik. 13 i 14  marca -w poniedziałek i wtorek w czasie rekolekcji będzie możliwość przyjechania na rekolekcje . Firma Rapit uruchomi dodatkową linię. Autobus rozpocznie o 8.05 w Redzyńskim ,przez Laliny , Iwowe , Oleksiankę. Zaplanujmy ten czas dla siebie i bliskich.

-Zapowiedzi ; Szymon Nowicki kawaler Parafii tutejszej i Marzena Zofia Stępniak panna Parafii Bożego Ciała w Warszawie .

– W sobotę 11 marca o godzinie 15.30  przed kościołem zbiórka dla osób wyjeżdżających na film „Opiekun ” do Siedlec.  Są jeszcze wolne miejsca- zapisy w zakrystii zapraszamy .

– Dziś przed kościołem ofiarami do puszek możemy wesprzeć dzieło misyjne Kościoła „Ad Gentes”

– Świątynię do liturgii przygotowały z Lalin; Grażyna Gajowniczek, Bożena Kielak, Barbara Skibińska , Elżbieta Górska , Marta Proczek , Maria Sabak. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty . W nadchodzącym tygodniu zapraszamy czwartą grupę.