Ogłoszenia Parafialne 12.03.2023

Ogłoszenia 12 marca III Niedziela wielkiego Postu

1.Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne ,które będą trwać do wtorku. Jutro i we wtorek msze święte z naukami rekolekcyjnymi o 8.30;17.00; 19.00 dla dorosłych; o 10.00 dla dzieci klas 1-4 ;o 12.00 klas 5-8. Dzieci zostaną przywiezione ze Szkół w Dębem Małym i Iwowe. Ze Szkoły w Latowiczu przyprowadzone przez nauczycieli na rekolekcje. Dziękujemy dyrekcjom i nauczycielom za pomoc .Młodzież szkół średnich uczestniczy zwykle w rekolekcjach szkolnych ,jeśli takie nie będą zorganizowane  zachęcamy do uczestnictwa   o 17.00 lub 19.00  w naszej Parafii. Tak jak ogłaszaliśmy tydzień temu 13 i 14 marca Firma Rapit uruchomi dodatkową linię, by można było przyjechać na rekolekcje.. Autobus rozpocznie o 8.05 w Redzyńskim ,przez Laliny , Iwowe , Oleksiankę. Spowiedź jutro i we wtorek 15 minut przed każdą mszą .Prosimy rodziców dzieci  i młodzieży, by zadbali o przygotowanie ich do spowiedzi- najlepiej ,żeby sami dali dobry przykład. We wtorek od 13.00 pragniemy odwiedzić chorych i umożliwić przyjęcie  sakramentów . Chorych zgłaszamy w zakrystii ,bądź telefonicznie

2. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne . W niedziele o 16.30 nabożeństwo gorzkich żali – z kazaniem pasyjnym  ; drogi krzyżowej w piątki o 16.30 dla dzieci  ;  nabożeństwo drogi krzyżowej  dla dorosłych , młodzieży  o 18.00.Zapraszamy.

3.Zapowiedzi ; Szymon Nowicki kawaler Parafii tutejszej i Marzena Zofia Stępniak panna Parafii Bożego Ciała w Warszawie .

4. Za tydzień po mszy o 10.00 spotkanie rodziców dzieci klas trzecich.

5. W sobotę od 10.00 planujemy pracę związaną z przycięciem krzewów wzdłuż płotu przy ulicy Rynek -tak ,by można było parkować samochody. Zapraszamy Panów do pomocy -prosimy o  wzięcie sprzętu do przycinania .

6. Dziękujemy za kwartalne ofiary od rodzin na inwestycje – przekazane zarówno na konto parafialne i w kopertach na tacę. Dziękujemy za ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego  od kół różańcowych;  św. Faustyny w Budziskach , M.B. Fatimskiej w Lalinach

7. Świątynię  do liturgii przygotowały z Lalin ;Bożena Bryłka , Małgorzata Zarzycka , Małgorzata Wójcik , Zofia Piekarska , Justyna Owczarczyk , Dorota Osiak , Iwona Kowalska . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę od rodzin. W tym tygodniu prosimy pierwszą grupę z Kamionki