ogłoszenia

Ogłoszenia 26 lutego I Niedziela Wielkiego Postu

– W pierwszy piątek możliwość  spowiedzi od 16.15. W tym miesiącu wyjątkowo chorych  odwiedzimy  z sakramentami w sobotę od 10.00.Chorych  zgłaszamy w zakrystii lub telefonicznie .

– W sobotę o 8.00  Eucharystia i nabożeństwo wynagradzające Sercu Maryi. Nabożeństwo będzie współprowadzić koło różańcowe ze 

– W niedzielę po mszy o 10.00 nabożeństwo adoracyjne Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wewnątrz świątyni. Zapraszamy bielanki , a szczególnie dzieci czwartych klas -dziewczynki do niesienia poduszek , chłopców różańca.

– .Nabożeństwa pasyjne odprawiane są ; gorzkie żale – z kazaniem pasyjnym– w niedziele o g.16.30 ; droga krzyżowa w piątki o 16.30 dla dzieci- następnie msza święta o 17.00;Dzieci po drodze krzyżowej  otrzymują obrazki;  nabożeństwo drogi krzyżowej   dorosłych , młodzieży   o 18.00.Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach , które pomagają nam w owocnym przeżywaniu tego czasu Próba scholi w pierwszy piątek drodze krzyżowej i Mszy świętej  ,czyli około 17.30 

– W środę 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” –  wspomnijmy w modlitwie żołnierzy ,którzy wystąpili  w obronie Niepodległości Ojczyzny ,przeciw  narzuconemu systemowi komunistycznemu i złożyli ofiarę z  życia .    

– Za tydzień 5 marca o 18.00 na plebanii rozpocznie się  kurs przedmałżeński . Osoby zainteresowane mogą jeszcze dołączyć .

– Za tydzień zbiórka do puszek na dzieło misyjne kościoła „Ad Gentes”

– Zaproszenie – od 24 lutego w kinach można obejrzeć film „Opiekun”. To historia współczesnych bohaterów ,w których w sposób cudowny wkracza św. Józef . Zachęcamy do wybrania się z nami  na film ,tym bardziej ,że jest to polska produkcja i występują znakomici polscy aktorzy -między innymi Radosław Pazura. Czas Wielkiego Postu sprzyja , by z wolnego czasu korzystać w dobry sposób a seans filmu „Opiekun” może być dla nas pozytywnym przeżyciem duchowym . Zamówiliśmy  w Siedlcach projekcję dla grupy 11 marca /sobotę /o godzinie 17.00. Zapisy w zakrystii -najlepiej  z zaliczką. Koszt z dojazdem 40 zł.

– W poniedziałek 6 marca o godzinie 17.30 na plebanii odbiór ubiorów komunijnych . Firma szyjąca prosi rodziców o uiszczenie należności przy ich odbiorze.

-Świątynię do liturgii przygotowały z Lalin; Marianna Łodyga , Marianna Sabak, Zofia Sabak , Krystyna Świątek , Danuta Malitka, Agnieszka Zając . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę od rodzin z Lalin . W tym tygodniu zapraszamy trzecią grupę z Lalin.