ogłoszenia

Ogłoszenia 12 lutego VI Niedziela Zwykła

– We wtorek 14 lutego przeżywać będziemy odpust  św. Walentego Patrona naszej świątyni. Msze święte o 8.00 ;12.00 i 17.00 .Główną mszę świętą o 12.00 będzie sprawował ks. Andrzej Krynicki Proboszcz Parafii św. Anny w Piasecznie . W przeddzień ,czyli w poniedziałek 13 lutego  całodzienna adoracja Chrystusa w Najświętszym Sakramencie do 21.00 . W odpust ,który przypada we wtorek nie będzie wieczornej adoracji. Na stoliku za ławkami możemy  wpisywać  się na poszczególne godziny adoracji. Od 13.00 do 14.00  będzie  przerwa w adoracji w związku z pogrzebem.

– Juro w poniedziałek o 8.00 wyjazd liturgicznej służby ołtarza na lodowisko do Mińska Maz. Zbiórka na przystanku autobusowym . Powrót około 12.00.Zapisy w zakrystii.

– Za tydzień po mszy o 10.00 modlitwa różańcowa w intencji o pokój .Zapraszamy -szczególnie  koła różańcowe .

– Serdeczne podziękowania dla Panów Radosława Łuszkiewicza i Leszka Serzysko  za przycięcie drzew od strony domu weselnego -Bóg zapłać.

– Za tydzień w niedzielę, 19 lutego zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi, które nawiedziło rejony Turcji i Syrii.

-Świątynię do liturgii przygotowały ; Lucyna Brodzik , Cecylia Pielasa , Wiesława Osiak , Alina Bielak , Agnieszka Osica , Sylwia Rosa , Krystyna Ostapiak , , Mirosława Rechnio , Joanna Malitka . Dziękujemy za  sprzątanie i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu prosimy pierwszą grupę z Lalin.

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Tadeusza Dudę