ogłoszenia

Ogłoszenia 5 lutego V Niedziela Zwykła

– Dziś pierwsza niedziela miesiąca – po mszy o 10.00 nabożeństwo adoracyjne Najświętszego Sakramentu i procesja w kościele.

– W tym tygodniu przypadają ; jutro w poniedziałek wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy; w piątek św. Scholastyki; w sobotę Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W to wspomnienie przypada światowy dzień chorego. O godzinie 12.00 msza święta w intencji chorych z możliwością przyjęcia sakramentu chorych.

– We wtorek o 18.00 na plebanii  konferencja przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

 – Trwają zapisy na kurs przedmałżeński – można to zrobić w zakrystii ,bądź telefonicznie. Numery telefonów  internetowej  stronie Parafii.

– Zbiórka ministrantów starszych w sobotę o 9.30.

– Jak co roku 14 lutego /wtorek/ przeżywać będziemy odpust  św. Walentego Patrona naszej świątyni. Główna msza święta o 12.00 . W przeddzień ,czyli w poniedziałek 13 lutego  całodzienna adoracja Chrystusa w Najświętszym Sakramencie do 18.00 . W odpust ,który przypada we wtorek nie będzie wieczornej adoracji.  Na stoliku za ławkami możemy  wpisywać  się na poszczególne godziny adoracji.

– Liturgiczną służbę ołtarza a więc ministrantów , scholę i bielanki zapraszamy do spędzenia wspólnie  czasu na lodowisku . Wyjazd 13 lutego -zapisy w zakrystii.

– Serdeczne podziękowanie dla rodziców trzecich klas za usunięcie dekoracji świątecznej. Dziękujemy ; Paulinie Zajdowskiej, Sylwii Gajowniczek , Aleksandrze Rusinowskiej , Marioli Barej Ewelinie Wronowskiej , Marcinowi Wronowskiemu i Krzysztofowi Wronowskiemu. Spotkanie rodziców dzieci klas trzecich w przyszłą niedzielę po mszy o 10.00.

-Świątynię do liturgii przygotowali  z Oleksianki ;Halina Serzysko , Stanisława Dzięcioł , Celina , Marek Gołedowscy , Wioleta Dzięcioł, , Lidia Dzięcioł, Teresa Kusio , Małgorzata Świątek , Teresa , Jerzy Płatek. dziękujemy za sprzątanie i ofiarę . W tym tygodniu prosimy trzecią grupę z Oleksianki. . -Wczoraj pożegnaliśmy  z Redzyńskiego śp. Henryka Kowalskiego