ogłoszenia

Ogłoszenia 29 stycznia IV Niedziela Zwykła

– W tym tygodniu przypadają ; we wtorek 31 stycznia wspomnienie św. Jana Bosko ; w czwartek  2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego nazywane Świętem M B Gromnicznej msze święte o 8.00;12.00 i 17.00. Na mszach świętych błogosławieństwo świec -tzw. gromnic . W to święto obchodzimy dzień życia konsekrowanego  -modlimy się o powołania i wspieramy zakony klauzurowe.

– W pierwszy piątek przed południem chcemy odwiedzić chorych , umożliwić im przyjęcie sakramentów. Chorych  zgłaszamy  w zakrystii lub telefonicznie. Od 16.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.

– W sobotę o 8.00  Eucharystia i nabożeństwo wynagradzające Sercu Maryi. Nabożeństwo będzie współprowadzić koło różańcowe ze Strachomina .

– Trwają zapisy na kurs przedmałżeński – można to zrobić w zakrystii ,bądź telefonicznie. Numery telefonów  internetowej  stronie Parafii.

– W niedzielę po mszy o 10.00 nabożeństwo adoracyjne Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wewnątrz świątyni. Zapraszamy bielanki , a szczególnie dzieci czwartych klas -dziewczynki do niesienia poduszek , chłopców różańca.

– Próba scholi w pierwszy piątek zaraz po mszy świętej ,czyli około 17.30 .  W sobotę o 9.30  spotkanie ministrantów.                       

– W przyszłą niedzielę podczas mszy świętych o 8.00 ;10.00 i 12.00  będą się  z nami modlić klerycy naszego Seminarium  z  ks. Prefektem Krzysztofem.

– Zakończyliśmy wizytę duszpasterską zwaną „kolędą”. Dziękujemy za wspólną modlitwę , dzielenie się życiem , rozmowy dotyczące naszej Parafii. Dziękujemy za ofiary składane na realizację  tegorocznych planów .Rodziny , których  w wyznaczonym czasie nie było mogą  nas zaprosić – umówić się telefonicznie.

– Świątynię do liturgii przygotowali z Oleksianki; Elżbieta Bogusz, Jadwiga Luty , Jolanta Kaczorek , Grażyna Bogusz , Jola Kot, Krystyna Śliwowska , Mariola Płatek, Jadwiga Bogusz , Marcin Bogusz. Dziękujemy za sprzątanie świątyni  i złożoną ofiarę .  A tym tygodniu prosimy drugą grupę z Oleksianki.

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisławę Pietrasik