ogłoszenia

Ogłoszenia 22 stycznia III Niedziela Zwykła

– W tym tygodniu przypadają ; w środę święto Nawrócenia św. Pawła; czwartek wspomnienie św. Bpów Tymoteusza i Tytusa ;sobotę św. Tomasza z Akwinu Doktora Kościoła.

– Zainteresowanych kursem przedmałżeńskim zapraszamy – zapisy w zakrystii bądź telefonicznie.

Przebieg kolędy ;jutro w poniedziałek 23 I od 9.00 Waliska dwaj księża ; od 16.00 ul. Mińska od Wielgolasu ,Jodłowa jeden ksiądz ; drugi ksiądz ul. Krótka , Wymyśle, Poprzeczna; wtorek 24 I od 9.00 Stawek ,Stawek -Dębina jeden ksiądz; od 16.00 ul. Mrozowska od Mrozów ;ul. Lipowa, Zdrojowa , Zimowa, Piaski, Dębowa jeden ksiądz ;ul. Nadrzeczna i następnie Dębowa drugi ksiądz; środa 25 I od 9.00 Wężyczyn-kolonie jeden ksiądz  od 16.00 ul. Działkowa , Prusa , Reja ,Miłosza , Konopnickiej ,Kochanowskiego jeden ksiądz; Czwartek 26 I od 9.00 Wężyczyn wieś jeden ksiądz ; od 17.00 ul. Słowackiego jeden ksiądz; piątek 27 I od 17.00 ul. Mickiewicza dwaj księża.

-Świątynię do liturgii przygotowali: Barbara Światek ,Katarzyna Grabowska, Danuta Lipska , Lucyna Kulma, Justyna Żbik , Jadwiga Gałązka, Leszek Serzysko. Dziękujemy drugiej grupie za sprzątanie i ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy pierwszą grupę z Oleksianki.