ogłoszenia

Ogłoszenia 15 stycznia II Niedziela Zwykła

– W tym tygodniu przypadają ; w czwartek  wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara Bpa; sobotę św. Agnieszki dziewicy i męczennicy; w piątek 20 stycznia przypada 5 rocznica ingresu Pasterza naszej Diecezji Bpa Romualda Kamińskiego . Wspomnijmy w modlitwach o naszym ks. Biskupie.

– W piątek o 17.00 próba scholi.

– w przyszłą niedzielę po mszy o 10.00 spotkanie rodziców klas trzecich .

– W tym tygodniu kolęda ; jutro w poniedziałek 16 I od 9.00 Oleksianka -dwóch księży -jeden od Rudnika ,drugi od P.Osiaków ; od 16.00  ul. Mostowa  jeden ksiądz następnie ul. Willowa od Dębego Małego; drugi ul.Willowa od ul. Siedleckiej; wtorek 17 I od 9.00 jeden ksiądz Oleksianka Ogrody od Latowicza; od 16.00 jeden ksiądz ul. Siedlecka ; drugi ul. Witosa ; Kuźniarskiego i Bony; środa 18 I od 16.00 ul. Senatorska jeden ksiądz; od 18.00 ul. Rynek jeden ksiądz ;czwartek 19 I od 9.00 Dąbrówka jeden ksiądz ; od 16.00 ul Rozstanki dwaj księża – w środę i czwartek nie ma kancelarii; w piątek 20 I od 9.00 jeden ksiądz  Generałowo i ul. Kulaśnica ; od 16.00 dwaj księża ul. Świętego Ducha ; sobota 21 I od 9.00 dwaj księża Kamionka ;poniedziałek 23 I od 9.00 Waliska dwaj księża ; od 16.00 ul. Mińska od Wielgolasu ,Jodłowa jeden ksiądz ; drugi ksiądz ul. Krótka , Wymyśle, Poprzeczna , .Dziękujemy za podwożenie i odwożenie nas na kolędę. Dziękujemy za składane ofiary .

-Dziękujemy pierwszej grupie z Redzyńskiego za przygotowana świątyni  do liturgii , a także za przywrócenie porządku na cmentarzach ; segregację śmieci i ich wywiezienie. Były to następujące osoby; Halina Wiechetek , Iwona, Anita ,Weronika Sekuła , Małgorzata Pątkowska , , Grażyna Gałązka , Marta Grabowska , Bożena Łodyga , Marianna Kendelewicz , Hanna , Dorota Łodyga , Agnieszka Górska , Zbigniew Grabowski, , Grzegorz Bąk , , Paweł Łodyga , Kacper Kawka. Dziękujemy za to „pospolite ruszenie „. Wymienione osoby mają prawo oczekiwać od korzystających z cmentarzy ,że ich praca będzie uszanowana, że dopilnujemy segregacji śmieci. W tym tygodniu do troski o świątynię prosimy drugą grupę z Redzyńskiego.                                                                                                                             – Na stronie internetowej  naszej Diecezji jest dostępny List pasterski Jego Ekscelencji ks. bpa Romualda Kamińskiego z okazji zakończenia etapu   diecezjalnego procesu beatyfikacyjnego księdza Stanisława Szulmińskiego,
prezbitera ze Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni),
męczennika za wiarę                                                                                                                     
– Prośba do korzystających z parkingu przed kościołem – starajmy sie tak parkować , by umożliwić to jak największej liczbie kierowców , myślmy o innych – a więc wjeżdżając od Strażnicy nie  stawiajmy aut przodem do niej ,ani nie zastawiajmy dróg przejazdowych np. tej obok Ośrodka Zdrowia.

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Reginę Wielgopolanin i Tomasza Kowalskiego