ogłoszenia

– Dziś pierwsza niedziela miesiąca po mszy o 10.00 nabożeństwo i procesja poprzez ,które uczcimy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Również we wtorek od 19.00 – 21.00 możliwość adoracji. W czasie adoracji można poprosić o spowiedź .

– W tym tygodniu obchodzimy ; we wtorek ;wspomnienie Bł .Ignacego Kłopotowskiego prezbitera ; w środę święto Narodzenia N. M. Panny – nazywane w tradycji Matki Bożej Siewnej – zarówno rano jak i po mszy o 17.00 błogosławieństwo ziarna.

– We wtorek o 18.00 na plebanii konferencja przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych ,którzy zamierzają przynieść dzieci do chrztu.

– W środę tak jak tydzień temu od 17.00 -19.00 w kancelarii możliwość zgłoszenia dzieci klas trzecich przez rodziców na przygotowanie ich do sakramentów.

– Za tydzień na mszy o 10.00 błogosławieństwo przyborów szkolnych dzieci i młodzieży.

– W piątek o godzinie 17.00 na plebanii pierwsza po wakacjach próba scholi . Zapraszamy również inne chętne dzieci. Za tydzień po mszy o 10.00 spotkanie ks. Proboszcza z rodzicami scholi i rodzicami tych dzieci ,które chcą dołączyć.

– W piątek o 5.00 spod placu przy kościele wyruszy pielgrzymka autokarowa do Kalisza i Lichenia. Na 18 września /sobotę/proponujemy pielgrzymkę rowerową do Sanktuarium M. B. Bolesnej w Mariańskim Porzeczu. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie uczestnictwa do ks. Proboszcza.

– Za tydzień w niedzielę 12 września o godz. 18.00 na plebanii spotkanie informacyjne dla małżeństw zainteresowanych propozycją spotkań formacyjnych  w ramach ruchu Kościoła Domowego.

– Dziś zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

-Świątynię do liturgii przygotowały; Renata Stosio Wiesława Stosio Katarzyna Zawiska Joanna Sabak Ewa Dziugieł  Aneta Bryłka Hanna Czerwińska Anna Pielasa . Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów. Łukasz Kozicki Robert obłoza Łukasz Sabak Marek Piwowarczyk Jakub Domański zatroszczyli się o cmentarz wywożąc organiczne odpady – dziękujemy. W  tym tygodniu zapraszamy trzecią grupę z Wężyczyna.

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ignacego Płatka -polećmy go wstawiennictwu Maryi