Ogłoszenia Parafialne 29.08.2021

Ogłoszenia 29 sierpnia XXII Niedziela Zwykła

–  W  środę o godzinie 8.00 msza święta o błogosławieństwo Boże w roku szkolnym . Zapraszamy dzieci , młodzież , nauczycieli , rodziców.  We wtorek 31 sierpnia od godziny 17.00 do 18.00 możliwość spowiedzi dla dzieci i młodzież przed rozpoczęciem roku szkolnego.

– Od najbliższej środy 1 września nabożeństwa do M B Latowickiej będą odprawiane o godzinie 17.00.

– W pierwszy piątek przed południem chcemy odwiedzić chorych z sakramentami. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii ,bądź telefonicznie do czwartku. Możliwość spowiedzi  w piątek od 16.30 – o 17.00 msza święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.

– W pierwszą sobotę miesiąca o 8.00 msza święta i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

– Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca  po mszy świętej no 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja . Zapraszamy asystę  ministrantów , bielanki.

 – 12 września w Warszawie będzie miała miejsce beatyfikacja Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego . Naszym przygotowaniem będzie nowenna którą rozpoczniemy 3 września.

– Informacja dla rodziców dzieci klasy trzeciej: Ks. Proboszcz zaprasza oboje rodziców -w miarę możliwości  i dzieci do kancelarii . Chodzi o zgłoszenie dziecka do przygotowania bezpośredniego do sakramentów przy Parafii. I tak w tę środę lub przyszłą w ramach kancelarii od 17.00 -19.00 rodziców i dzieci chodzących do szkoły w : Latowiczu ,ale też w innych miejscowościach a należących do naszej wspólnoty parafialnej.. 

– Za tydzień zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

– Ze stolika za ławkami możemy bezpłatnie brać tygodnik „Idziemy”

– Za dwa tygodnie 12 września o godz. 18.00 na plebanii spotkanie informacyjne dla małżeństw zainteresowanych propozycją spotkań formacyjnych  w ramach ruchu Kościoła Domowego.

– Świątynię do liturgii przygotowali: Urszula Gajowniczek, Alina Ptasińska ,Lilla Sabak, Marzena Suda , Magdalena Rudzka, Milena Piwowarczyk, Łucja Piwowarczyk, Monika Piwowarczyk, Robert Obłoza , Emilia Mazek . Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów. W tym tygodniu prosimy drugą grupę z Wężyczyna.