Ogłoszenia Parafialne 22.08.2021

Ogłoszenia 22 sierpnia XXI Niedziela Zwykła

– Dziś dożynki Gminno-parafialne  . O godzinie 12.00 msza święta w której Dobremu Bogu będziemy składać dziękczynienie za opiekę nad nami i tegoroczne plony.

– We wtorek święto św. Bartłomieja Apostoła ; czwartek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – msze o 8.00;12.00 i 17.00; sobotę wspomnienie św. Augustyna biskupa doktora kościoła.

–   Zapowiedzi ; Marcin luty kawaler i Małgorzata Ćwiek panna oboje Parafii tutejszej ; Jakub Piotr Odziemczyk kawaler Parafii tutejszej  i Alicja Katarzyna Brygoła panna parafii Matki Bożej Jasnogórskiej w Królewcu.

– W dniach 10-11 września /piątek sobota/jest organizowana autokarowa pielgrzymka do Kalisza i Lichenia. Wyjazd o godzinie 5.00 . Zapisy u Pani Mirosławy

– Dziękujemy za ofiary na remont dachu.

– W tym tygodniu żegnamy ks. Andrzeja -wikariusza . Dziękujemy za trzyletnią posługę w naszej wspólnocie . Życzymy wielu łask w  Parafii  Chotomów.

– Świątynię do liturgii przygotowały :Sylwia Kopaczewska , Iwona Banaszek , Małgorzata Jakubik , Aneta Krajewska, Stanisława Flis, Krystyna Bogusz, Barbara Gaszewska , Dziękujemy za sprzątanie kościoła , ułożenie kwiatów i ofiarę. W tym tygodniu prosimy pierwszą grupę z Wężyczyna .

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mariannę Kędzierską.