Ogłoszenia Parafialne 01.08.2021

Ogłoszenia 1sierpnia XVIII Niedziela Zwykła

– Dziś pierwsza niedziela miesiąca -po mszy o 10.00 nabożeństwo adoracyjne Najświętszego Sakramentu i procesja. Dziś także przypada 77 rocznica Powstania Warszawskiego  o godzinie 17.00 zabrzmią dzwony w naszej diecezji .

– We wtorek o 18.00 na plebanii konferencja przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych ,którzy w najbliższym czasie mają zamiar przynieść dzieci do chrztu.

– W tym tygodniu przypadają ;we wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianeya ; w czwartek  6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego  msze o 7.00 i 17.00. Święto przypada w pierwszy piątek miesiąca , dlatego będzie możliwość spowiedzi od 16.00 do 17.00 . Będzie jeden spowiednik – spowiedzi w czasie mszy nie będzie.

– W pierwszą sobotę miesiąca msza święta o godzinie 8.00 i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź przed mszą świętą.

– Kancelaria w sobotę od godziny 9.00

– Zapowiedzi :Krzysztof Paweł Pazura kawaler i Monika Sidor oboje Parafii tutejszej

– Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym przez nawałnice u naszych sąsiadów.

-Świątynię do liturgii przygotowali :Zofia Kinga Mirosław Łukasz Krzewscy , Marzena Krzewska , Halina Śluzek , Ewa Ozimek . Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę od rodzin. W tym tygodniu Zapraszamy rodziny z ul. Konopnickiej i Słowackiego.

.- W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp; Stanisława Lipińskiego i Ryszarda Kowalczyka