ogłoszenia

Ogłoszenia 25 lipca XVII Niedziela Zwykła

– W tym tygodniu przypadają :w czwartek wspomnienie św. Marty ; sobotę św. Ignacego z Loyoli

-We wtorek od 19.00 do 21.00 adoracja Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

– Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca -po mszy o 10.00 nabożeństwo adoracyjne Najświętszego Sakramentu i procesja . Zapraszamy asystę – bielanki , ministrantów.

– Zaplanowana przejażdżka rowerowa  liturgicznej służby  ołtarza  w minioną sobotę nie dobyła z powodów ode mnie niezależnych. Przepraszam tych , którzy się zgłosili . Termin następny wyjazdu to sobota  21 sierpnia.

– Dziś po każdej mszy świętej błogosławieństwo kierowców i pojazdów .

– Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych przez nawałnice w Europie.

– Dziękujemy za przycięcie krzewów rosnących wokół kościoła. Tę pracę wykonał Pan Jan Bogusz a pomógł Pan Andrzej.

-Świątynię do liturgii przygotowali: Karolina Domańska Gabriela Zaczkowska , Emilia Świeczka , Anita Świeczka , Katarzyna Konowrocka , Małgorzata Żytkowicz, Beata Rombel , Wiesława Kosobudzka, Marlena Talar, Barbara Kaczor , Honorata Grzenda, Małgorzata Rosik, s. Ewa Orzechowska, Marek Wysocki. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , ułożenie kwiatów i przekazanie ofiary od rodzin. W tym tygodniu prosimy rodziny z ul. Nadrzecznej. Prośba o wcześniejszy kontakt  ze mną w sprawie kwiatów.

– Wczoraj pożegnaliśmy śp. Bożenę Jocek