ogłoszenia

Przepraszam bardzo wszystkich zainteresowanych ! W sobotę nie odbędzie się planowana przejażdżka do Stoczka Łukowskigo . Termin podam wcześniej -będzie to któraś sobota sierpnia. Ks. Proboszcz

Ogłoszenia 18 lipca XVI Niedziela Zwykła

– W tym tygodniu przypadają :czwartek wspomnienie św. Magdaleny; piatek św. Brygidy ;sobotę św. Kingi

– We wtorek od 19.00 do 21.00 zachęcamy do adoracji -czyli miłowania Pana w Najświętszym Sakramencie i odpoczywania przy jego Sercu.

– W ciągu tygodnia spowiedź tylko przed mszą świętą.

– Dziękujemy za kwartalne letnie ofiary na remont dachu kościoła od rodzin a także za ofiarę którą złożyły rodziny z ul. Grundowej  i osoby  modlące sie przy figurce M B z Lourdes. Dziękujemy Panu Adamowi Osińskiemu za pomoc w przewiezieniu gruzu.

– W sobotę propozycja przejażdżki rowerowej do Stoczka Łukowskiego dla liturgicznej służby ołtarza -ministrantów , bielanek i scholanek. Proszę o zgłaszanie telefoniczne udziału. Wyjazd o 9.30 spod plebanii . Zgłaszamy do czwartku.

– Za tydzień po każdej mszy świętej błogosławieństwo pojazdów za wstawiennictwem św. Krzysztofa . Zachęcamy  do wsparcia akcji “Jeden grosz za kilometr” . Składając ofiarę możemy wesprzeć  fundusz misyjny ,który z tych środków zakupuje środki transportu dla misjonarzy.

– Świątynię do liturgii przygotowały :Renata Skalska Urszula Zwierz  Eliza Żakowska Aleksandra Skalska Renata Pleciak i  Pani Cegiełka …. Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów. W tym tygodniu zapraszamy do troski o świątynię rodziny z ul; Miłosza , Zdrojowej Lipowej i Dębowej i Mrozowskiej . Wcześniej proszę o kontakt telefoniczny w sprawie kwiatów.