ogłoszenia

Ogłoszenia 11 lipca XV Niedziela Zwykła

 – We wtorek o 19.00 do 21.00 możliwość   adoracji  Chrystusa w Najświętszym  Sakramencie .

– Wczoraj dziewiętnaście  osób , które w środę wyruszyły w rowerowej pielgrzymce dotarły do Sanktuarium M. Bożej Kodeńskiej . Tam przed jej wizerunkiem powierzyli intencje własne i te które przekazaliśmy. Ks. Proboszcz dziękuje uczestnikom za wspólny trud pielgrzymi . Dziękuje również odpowiedzialnym za przygotowanie pielgrzymki i wszelką pomoc; Panu Sławomirowi Świątkowi oraz Pawłowi Grabowskiemu; Państwu Krystynie i Janowi Boguszom ; Panu Grzegorzowi Chrustowi.

– Zapowiedzi: Michał Dziak kawaler Parafii Wniebowzięcia NMP w Stoczku Łukowskim i Monika Płatek panna Parafii tutejszej.

– Świątynię do liturgii przygotowały ; Angelika woźny , Aneta Zwierz , Bożena Chrustowska ,Bożena Laskowska, Krystyna Chrust, Aleksandra Rusinowska. Dziękujemy  za sprzątanie i ułożenie kwiatów. W najbliższym tygodniu zapraszamy pozostałą część ul Mińskiej .

– W minionym tygodniu do wieczności odeszli ;śp. Zofia Śluzek , Stefan Kopaczewski