ogłoszenia

Ogłoszenia 27 czerwca XIII Niedziela Zwykła

– W tym tygodniu przypadają; w poniedziałek wspomnienie św. Ireneusza bpa męczennika; we wtorek Uroczystość  św. Ap. Piotra i Pawła ;sobotę święto św. Tomasza Apostoła.

– We wtorek jak co tydzień od 19.00 – 21.00 adoracja .

– w pierwszy piątek miesiąca możliwość spowiedzi od 16.30

– W pierwszą sobotę miesiąca o 8.00 msza święta o Niepokalanym Sercu Maryi i nabożeństwo wynagradzające.

– Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po mszy o 10.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna . Zapraszamy asystę .

-Przypominamy – ośmioklasiści i starsza młodzież zainteresowani przygotowaniem do sakramentu bierzmowania są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii lub po mszach świętych w zakrystii w celu zapisania się do grona kandydatów.

– Dziś o 16.00 ostatni trening przygotowujący do pielgrzymki rowerowej . Za tydzień o 18.00 na plebani spotkanie uczestników pielgrzymki- obecność obowiązkowa.                      Na stoliku za ławkami została ustawiona skrzynka , do której możemy wrzucać zapisane intencje. Pielgrzymi rowerowi te intencje zawiozą i powierzą MB Kodeńskiej. Msza święta na rozpoczęcie pielgrzymki 7 lipca w środę o godzinie 7.00 . do tego czasu możemy składać intencje.

– Przed kościołem możemy obejrzeć wystawę “Polskie symbole narodowe”. Wystawa pod patronatem posła Daniela Milewskiego.

– Dziękujemy za kwartalne , wiosenne ofiary na remont dachu.

– Świątynię do liturgii przygotował Pan Andrzej – pomogły mu  osoby dla których   troska o kościół jest czymś naturalnym – dziękujemy. Nikt z rodzin zaproszonych do troski o świątynię się nie zgłosił. W nadchodzącym tygodniu prosimy rodziny z ul. Krótkiej i Poprzecznej

– W minionym tygodniu odbyły sie pogrzeby śp. Jadwigi Bartnickiej i Longiny Bąk-Ciołek