ogłoszenia

Ogłoszenia 13 czerwca XI Niedziela Zwykła

-W tym tygodniu przypadają ;w poniedziałek wspomnienie Bł. Michała Kozala bpa męczennika; w czwartek Św. Brata Alberta Chmielowskiego                                                    

–  W sobotę 19 czerwca zapraszamy do udziału w pielgrzymce pieszej do sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Wielgolesie. Matka Boża prosiła “Wytrwajcie w wierze ojców”. Chcemy modlić się zgodnie z życzeniem Maryi o wiarę dla nas i młodego pokolenia. Zapraszamy  całe rodziny- szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież liturgicznej służby ołtarza , a więc ministrantów , scholę , bielanki , oraz ośmioklasistów. W drodze modlitwa różańcowa , śpiew pieśni , po dotarciu msza święta , na zakończenie pielgrzymki ognisko. Zbiórka uczestników o 9.00 przed kościołem .Można również podjechać na mszę ok. 12.00. Prośba o zgłoszenie chęci udziału do ks. Proboszcza – można to zrobić bezpośrednio lub esemsem.  Zapraszamy.

– W lipcu i sierpniu są wolne intencje mszy o 17.00

– Tak jak informowaliśmy w lipcu od 7-10 -organizujemy pielgrzymkę rowerową do Kodnia. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez zapłatę kosztów pielgrzymki u Pani Krysi -najlepiej do przyszłej niedzieli. Lista jest jeszcze otwarta -zapraszamy.

– W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy impregnację desek na więźbę dachu kościoła z pomocą Panów ; Pawła Łodygi , Jarosława Pątkowskiego, Sławomira Sabaka Zbigniewa Grabowskiego z Redzyńskiego i Grzegorza Wardzyńskiego z ul. Rozstanki..Jeszcze raz dziękujemy tym którzy się zaangażowali . Dziękujemy za kwartalne , wiosenne ofiary od rodzin  na remont dachu.

– Dziś przed kościołem zbiórka na budowę świątyni Opatrzności Bożej.

-Zapowiedzi : Jan Zawadka kawaler Parafii tutejszej i Mariola Majszyk panna Parafii św. Stanisława Bpa w Siennicy; Patryk Barcikowski kawaler Parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie i Anna Malitka panna Parafii tutejszej; Michał Tokarski kawaler Parafii św. Teresy w Mrozach i Martyna Skorupa panna Parafii tutejszej.

-Świątynię do liturgii przygotowały ; Bożena Ożarek , Ilona Dzięcioł , Monika Kaczorek , Anna Kosut . Dziękujemy za sprzątanie. W najbliższym tygodniu zapraszamy pozostałą cześć rodzin z ul Willowej.

-W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mariannę Jaworską