ogłoszenia

Ogłoszenia 4 kwietnia Niedziela Zmartwychwstania          -Dziś niedziela Zmartwychwstania. Msze jeszcze  o 10.00;12.00 ;17.00. Jutro w poniedziałek wielkanocny msze tak jak w niedziele. Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia. Nowenna dziś i jutro przed mszą o 10.00.W środę przed mszą o 17.00 w pozostałe dni do niedzieli po mszy o 7.00  Przyszła niedziela to niedziela miłosierdzia. O godz. 15.00 nabożeństwo w którym będziemy polecać intencje ,które przyniesiemy zapisane na kartkach.

– Rozpoczął się okres wielkanocny przypominamy  i zachęcamy   do spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej.

  • We wtorek od 19.00-21.00 możliwość adoracji Pana w Najświętszym Sakramencie . Na początku adoracja prowadzona , o 20.30 modlitwa różańcowa. Adoracja transmitowana.

– W najbliższy piątek nie ma postu.

-Zapowiedzi: Piotr Kalinowski kawaler Parafii Wniebowzięcia N. M. Panny w Parysowie i Monika Chrustowska panna Parafii tutejszej.

-W piątek o 17.00 próba scholi. O 18.00 próba dla grających na instrumentach.                      – Serdeczne podziękowania kierujemy do osób które przygotowały Triduum .Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych – szczególnie mamom , które przygotowały wystrój świąteczny kościoła , układały kwiaty .Dziękujemy służbie liturgicznej ołtarza a więc ministrantom , lektorom , bielankom , ks. Andrzejowi za przygotowanie liturgii Triduum. Dziękujemy P. Andrzejowi organiście za jego posługę i pomoc w przygotowaniu świątyni  świąt. 

– Świątynię do liturgii przygotowali: Krystyna Wołkowiecka , Grażyna Maciejec, Stanisław Muracki , Halina Rechnio , Grażyna Płatek , Marek Muracki, Agnieszka Reda , Norbert Wiktoria Kłos. Dziękujemy za sprzątanie , ofiarę na kwiaty . w nadchodzącym tygodniu zapraszamy pierwszą grupę rodzin z ul Kościuszki  . 

– W minionym tygodniu w Kamionce u Pana Tadeusza Gręziaka zakończyła się praca tarcia drewna sosnowego na deski . Bardzo dziękujemy Panu Grzegorzowi Konopackiemu z Dębe Małego za użyczenie tartaku przewoźnego i jego dwu i pół dniową  pracę . Dziękujemy również kilku Parafianom z Kamionki za pomoc w cięciu i przewożeniu desek. Warto wspomnieć  też , ze zostały dokupione dwie tony blachy miedzianej na dach kościoła. Dziękujemy za kwartalne -wiosenne ofiary na remont  dachu.                                                                                                                                            

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jadwigę Gałązka , Ewę Kaczorek , Jadwigę Skorupa