ogłoszenia

Ogłoszenia 14 marca IV Niedziela Wielkiego Postu

– Dziś po mszy o 10.00 spotkanie dla osób zainteresowanych pielgrzymką rowerową w lipcu do Kodnia

– We wtorek adoracja od 19.00-.21.00

– W środę o 19.00 spotkanie rodziców dzieci trzecich klas.

– Trwa nowenna przed Uroczystością św. Józefa ,którą przeżywać będziemy w piątek. Msze święte o 7.00 i o 15.30 . W tym dniu nie ma postu. Zapraszamy szczególnie do uczestnictwa we mszy o 15.30.Tego dnia rozpoczynamy w naszej Diecezji rok rodziny. Dziewiętnastego każdego  dnia miesiąca będziemy się gromadzić na modlitwę , by  modlić się w intencji rodzin. I tak za miesiąc 19 kwietnia będziemy się modlić za dzieci. Plan tych comiesięcznych spotkań w roku rodziny na tablicy ogłoszeń.

– Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych ; w niedziele o 16.30 Gorzkich żali; w najbliższy piątek zmiana – droga krzyżowa dla dzieci wyjątkowo o 15.00 ; dla dorosłych i młodzieży o 18.00.

 – W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Paweł Rytel- Andrianik. Zaplanujmy ten czas dla siebie i bliskich . Spowiedź  będzie w poniedziałek i wtorek  .Szczegółowy program rekolekcji na tablicy ogłoszeń. Chorych z sakramentami odwiedzimy w poniedziałek podczas rekolekcji od 12.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii , kancelarii bądź telefonicznie.  

– Tak jak tydzień temu zachęcaliśmy – można przywozić złom z którego dochód przeznaczony jest na remont dachu kościoła.  W czwartek będzie zbierany złom w Lalinach.  Dziękujemy za ofiary indywidualne od rodzin na ten cel .

– Świątynię do liturgii przygotowały z ul . Ogrodowej  Panie :Przyborowska , Tkacz, Komorek, Woźniak , Reda , Styś . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego. W tym tygodniu do troski o kościół zapraszamy rodziny z ul. Rynek. Dziękujemy również za ofiary do Grobu od kół różańcowych ;M. B. Fatimskiej i św. Jadwigi z Lalin.

– Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Krystyny Kowalskiej