ogłoszenia

Ogłoszenia 7 marca III Niedziela Wielkiego Postu

– We wtorek tak jak co tydzień od 19.00-21.00  adoracja Najświętszego Sakramentu – przed apelem modlitwa różańcowa.

-Przypominamy i zapraszamy nabożeństwa pasyjne odprawiane są: gorzkie żale – z kazaniem pasyjnym– w niedziele o g.16.30 ; droga krzyżowa w piątki o 16.30 dla dzieci- następnie msza święta o 17.00;  nabożeństwo drogi krzyżowej o dla młodzieży ,dorosłych o 18.00.Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach , które pomagają nam w owocnym przeżywaniu tego czasu.

– W kościele rwa ogłoszony przez Papieża Franciszka rok św. Józefa. W środę rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością św. Józefa. Od środy 10 marca codziennie po mszy świętej o 7.00 nowenna do św. Józefa.

– W piątek po drodze krzyżowej próba scholi

– W przyszłą niedzielę po mszy o 10.00 spotkanie dla osób zainteresowanych pielgrzymką rowerową do Kodnia w lipcu.

– W minionym tygodniu zostały zabrane kontenery do których przez tydzień Parafianie indywidualnie i zbiorowo wioskami przywozili złom . Dziękujemy za przekazanie złomu i jego zbiórkę w wioskach: Kamionce , Dębem  Małym , Redzyńskim Budziskach, Oleksiance. Zebraliśmy ponad 6 ton złomu grubego i ponad 3 tony cienkiego . Dochód  łatwo policzyć biorąc pod uwagę cenę złomu- zasilił konto parafialne  na którym gromadzimy środki na remont dachu kościoła. Zbiórkę chcemy kontynuować – jeśli ktoś ma jeszcze złom może przywozić na teren  przy plebanii gdzie będziemy go gromadzić. Bóg zapłać.

-Świątynię do liturgii przygotowały: Joanna Magdalena Sęk, Bożena Suda , Justyna Fijołek , Aleksandra Laska, Magdalena Julia Natalia Dąbrowskie, Agnieszka Szeląg ,Jolanta Julia Nikola Korab, Anna Dorota Kania, Mariola Niedek. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty. W przyszłym tygodniu zapraszamy rodziny z ul. Ogrodowej.

– Dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego od koła różańcowego z Oleksianki.