ogłoszenia

Ogłoszenia 28 lutego II Niedziela Wielkiego Postu

– Jutro 1 marca -dzień w którym czcimy pamięć żołnierzy niezłomnych . W naszych modlitwach wspomnijmy ich przed Bogiem.

– We wtorek o 18.00 na plebanii konferencja dla rodziców i chrzestnych , którzy w czasie świąt  i okresie wielkanocnym pragną przynieść dzieci do chrztu.

-Również we  wtorek od 19.00 – 21.00 adoracja Najświętszego Sakramentu – o 20.30  modlitwa różańcowa

– W czwartek przypada święto św. Kazimierza Królewicza

– W pierwszy piątek od 16.00 możliwość spowiedzi  o 16.30 droga krzyżowa dla dzieci i o 17.00 msza święta -po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca  Pana Jezusa.. Droga krzyżowa dla dorosłych o 18.00 . Próba Scholi po mszy czyli około 17.40  

-W sobotę po mszy o 8.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. 

– W sobotę o 10.00 na plebanii spotkanie formacyjne bielanek- zapraszamy młodsze i starsze bielanki oraz inne dziewczynki chętne by dołączyć do ich grona.

– Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca -po mszy o 10.00 nabożeństwo i procesja wewnątrz kościoła – zapraszamy ministrantów i bielanki.

– Zapowiedzi :Piotr Smolira kawaler Parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Warszawie i Marzena Gajowniczek panna Parafii tutejszej

-Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na dzieło misyjne kościoła – Ad gentes

– Do jutra można jeszcze przywozić złom i składać do kontenerów na terenie przy plebanii . Dziękujemy wszystkim , którzy się zaangażowali w zbieranie środków na remont dachu kościoła – podsumowanie zbiórki za tydzień.

– Świątynię do liturgii przygotowały: Anna Szeląg , Jolanta Wysocka , Agnieszka Jackiewicz , Małgorzata Osińska , Czerwińska Bożena, Grażyna Krzewska , Lidia Gaszewska . Dziękujemy za sprzątanie świątyni . W tym tygodniu prosimy ostatnią grupę rodzin z ul. Świętego Ducha

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Irenę Paduch – Stosio