ogłoszenia

Ogłoszenia 21 lutego I Niedziela Wielkiego Postu

– Dziś w salce na plebanii o 18.00 kolejne spotkanie kursu przedmałżeńskiego – ostatnia szansa ,by jeszcze dołączyli zainteresowani – zapraszamy.

-We wtorek od 19.00 do 21.00 jak co tydzień adoracja Chrystusa w Najświętszym Sakramencie-o 20.30 modlitwa różańcowa

– W środę o 19.00 – w kościele spotkanie dla rodziców trzecich klas ,które będzie również transmitowane.

-.Nabożeństwa pasyjne odprawiane są: gorzkie żale – z kazaniem pasyjnym– w niedziele o g.16.30 ; droga krzyżowa w piątki o 16.30 dla dzieci- następnie msza święta o 17.00;  nabożeństwo drogi krzyżowej o dla młodzieży ,dorosłych o 18.00.Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach , które pomagają nam w owocnym przeżywaniu tego czasu. Przepraszamy  tych którzy zamówili intencje mszy w piątki Wielkiego postu na 15.30 – te msze będą odprawiane o 17.00.

-Próba scholi w piątek po nabożeństwie drogi krzyżowej  o 16.30.

 – Za tydzień zbiórka do puszek na dzieło misyjne kościoła Ad gentes

– Zapowiedzi :Piotr Smolira kawaler Parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Warszawie i Marzena Gajowniczek panna Parafii Tutejszej

– Jak wiemy w lecie planujemy kontynuowanie remontu dachu kościoła. Dziękujemy za składane ofiary na ten cel. Dziękujemy też za inicjatywy oddolne- czyli    Parafian , aby zebrać potrzebne środki. Taka inicjatywa wyszła od Pana Tadeusza z Kamionki. Mianowicie  poszukał Parafian , którzy mogliby ofiarować drzewa sosnowe na więźbę dachową. Zostało ścięte ponad 30 sosen i przewiezione na miejsce dwóch tartaków. Inna propozycja Pana Adama , który zaproponował zbiórkę złomu a dochód z niej przeznaczyć na remont dachu. Od rana we wtorek na terenie przy plebanijnym zostaną podstawione dwa kontenery: jeden na tzw. złom gruby a drugi na lekki. Prosimy o tę zbiórkę na poszczególnych wioskach – można też przywozić złom samemu. Zbiórka będzie trwała do  południa w piątek. W Dębem Małym zbiórka będzie przeprowadzona we wtorek ; w Redzyńskim w środę .                                                                               

 -Świątynię do liturgii przygotowali : Katarzyna Świątek , Paulina Zajdowska, Bogusława Skwara , Mariusz Tkaczyk , Anna Elżbieta Strzelec , Lucyna Kopczyńska , Maria Kornecka  Anna Kłos. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na wystrój kościoła . W tym tygodniu zapraszamy rodziny z ul Świętego Ducha  do numeru  32.