ogłoszenia

Ogłoszenia 7 II Niedziela Zwykła

 – Dziś pierwsza niedziela miesiąca po mszy o 10.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja wewnątrz kościoła.

-We wtorek od 19.00 do 21.00 możliwość adoracji Chrystusa w najświętszym Sakramencie transmitowana drogą internetową .Modlitwa różańcowa o 20.30 Zapraszamy .

– W środę przypada wspomnienie św. Scholastyki . W czwartek  wspomnienie dowolne Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i światowy dzień chorego . O godzinie 8.00 msza święta w intencji chorych z możliwością przyjęcia sakramentu chorych. Wobec obawy zarażenia wielu chorych pozostaje w  domach , dlatego apelujemy szczególnie do bliskich tych osób, by nie zaniedbali troski o stan ich dusz . W każdej chwili jesteśmy gotowi śpieszyć z posługą sakramentalną- wystarczy zadzwonić- numery telefonów na stronie parafii.  

– Za tydzień 14 lutego w niedzielę przypada odpust św. Walentego. Główna msza święta o godzinie 10.00. Kazania  odpustowe podczas mszy świętych do obiadu będzie głosił ks. Paweł Rytel- Adrianik Dyrektor ds. komunikacji zagranicznej przy Konferencji Episkopatu Polski. Przed odpustem w sobotę po mszy świętej porannej wystawienie Najświętszego Sakramentu do 12.00 i możliwość spowiedzi – zachęcamy do duchowego przygotowania się do odpustu.

– Za tydzień mszą o 17.00 rozpoczyna się kurs przedmałżeński – zapraszamy osoby już zgłoszone i tych którzy chcieliby jeszcze dołączyć.

– Przypominamy powstaje męska drużyna różańcowa -do jej  współtworzenia zapraszamy mężów , ojców którzy chcieliby dołączyć i  we wspólnocie braci wspierać się w pełnieniu powołania.

– Świątynię do liturgii przygotowały: Martyna Rechnio, Krystyna Ryćkowska, Anna Belkiewicz, Elżbieta Belkiewicz. Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów. W nadchodzącym tygodniu do troski o świątynię zapraszamy drugą grupe z ul. Senatorskiej.

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Janusza Miklaszewskiego , Zuzannę Żarczyńską, Jana Kalińskiego- polećmy ich wstawiennictwu Maryi.