ogłoszenia

Ogłoszenia 31 stycznia IV Niedziela Zwykła

– We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego nazywane świętem Matki bożej Gromnicznej -msze święte o 8.00;12.00 i 17.00. Przynosimy świece , które zostaną pobłogosławione .W to święto  w szczególny sposób modlimy się o powołania do życia konsekrowanego i ofiarami wspieramy zakony klauzurowe.

– W pierwszy wtorek miesiąca  zwykle o 18.00 odbywała się konferencja przed chrzcielna -nie będzie jej. Zainteresowanych zapraszamy za miesiąc w pierwszy wtorek marca.

-We wtorek od 19.00 – 21.00 adoracja Najświętszego Sakramentu – o 20.30  modlitwa różańcowa

– W pierwszy piątek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi -o 17.00 msza święta.  Próba Scholi po mszy czyli około 17.40 – tych którzy mogą przystępować do sakramentów zapraszamy do spowiedzi przed 17.00 i po mszy na próbę scholi.

W sobotę po mszy o 8.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

– Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca -po mszy o 10.00 nabożeństwo i procesja wewnątrz kościoła – zapraszamy ministrantów i bielanki.

– Dziękujemy za ofiary  w kopertach , bądź na konto od rodzin na remont dachu. Bóg zapłać.

– Za tydzień po mszach świętych o 10.00 lub 12.00 ks. Proboszcz zaprasza na krótkie spotkanie przedstawicieli wiosek do Rady Parafialnej.

-Świątynię do liturgii przygotowali: Joanna Poncyliusz Ewa Przasnek, Danuta Pietrzyk , Patrycja Pietrzyk , Agata Saganowska, Barbara Święch , Danuta Stachura Jakub Przasnek . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na wystrój kościoła. W w sobotę o 9.15  zapraszamy do troski o świątynię pierwszą grupę z ul. Senatorskiej z podziałem tak jak rok temu

– W minionym tygodniu odbył sie pogrzeb śp. Gertrudy Bąk