Ogłoszenia Parafialne 24.01.2021

Ogłoszenia 24 stycznia III Niedziela Zwykła

– W tym tygodniu przypadają: jutro święto nawrócenia św. Pawła; we wtorek wspomnienie śww. Biskupów Tymoteusza i Tytusa; w czwartek św. Tomasza z Akwinu .

-We wtorek od 19.00-21.00 adoracja Najświętszego Sakramentu transmitowana drogą internetową. Na początku wprowadzenie do adoracji ;o 20.30 modlitwa różańcowa.  Zapraszamy do oddawania czci obecnemu z nami Chrystusowi Panu.

– W środę o 19.00 w kościele konferencja dla rodziców dzieci trzecich klas -można uczestniczyć poprzez transmisję.

– W piątek o 17.00 na plebanii próba scholi a po niej nauka gry na gitarze. Zapraszamy tych na których uczestnictwo wyrażą zgodę rodzice. Podobnie w sobotę o 10.00 spotkanie formacyjne dla bielanek.

– Kurs przedmałżeński rozpocznie się14 lutego mszą świętą o godzinie 17.00. Zainteresowani mogą  zgłosić chęć uczestnictwa w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.

-Dziś przed kościołem  zbiórka do puszek  na rzecz poszkodowanej trzęsieniem ziemi Chorwacji.

– Świątynię do liturgii przygotowały : Iwona Bontruk, Dorota Sadowska , Małgorzata Jaworska, Jolanta Ptasińska , Anna Rogowska , Danuta Jesień, Justyna Agata Aleksandra Stankiewicz, Agnieszka Małecka. Dziękujemy za sprzątanie kościoła  i ofiarę na wystrój . W nadchodzącym tygodniu prosimy drugą grupę z Budzisk.

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Elżbietę Łodygę , Zygmunta Wardzyńskiego