Ogłoszenia Parafialne 17.01.2021

Ogłoszenia 17 stycznia II Niedziela Zwykła

– W tym tygodniu przypadają: jutro rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan po hasłem “Trwajcie w miłości mojej , a przyniesiecie obfity owoc”.     We wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Bpa ; w środę 3 rocznica ingresu ks. Bpa Romualda naszego Ordynariusza – starajmy sie pamiętać  o ks. Biskupie w modlitwie  ; czwartek wspomnienie św. Agnieszki dziewicy i męczennicy

–  Jak co wtorek od 19.00-21.00 adoracja Najświętszego Sakramentu transmitowana drogą internetową.

– W minionym tygodniu zostały odprawione  msze w intencji o błogosławieństwo dla rodzin z  poszczególnych  wiosek  naszej wspólnoty. Dziękujemy tym wszystkim uczestnikom za wspólny czas modlitwy , kolędowania i za ofiary przeznaczone na remont dachu. 

– Kurs przedmałżeński rozpocznie się14 lutego o godzinie 18.00. Zainteresowani mogą  zgłosić chęć uczestnictwa w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.

-Za tydzień zbiórka do puszek  na rzecz poszkodowanej trzęsieniem ziemi Chorwacji.

-Świątynię do liturgii przygotowały :Jolanta Górska, Ewa Sekuła Urszula Szaniawska, Elżbieta Banaszek, Agata Banaszek, Iwona Brzozowska. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Panom :Kamilowi Banaszkowi , Dariuszowi Górskiemu , Zbigniewowi Sabakowi i Tadeuszowi Gielo dziękujemy za troskę o cmentarze.

– W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Jan Ozimek, Tadeusz Wzorek , Aleksander Reda