Ogłoszenia Parafialne 27.12.2020

Ogłoszenia 27 grudnia Niedziela Świętej Rodziny

– Jutro w liturgii przypada święto świętych Młodzianków – dzieci pomordowanych przez Heroda. Módlmy się o poszanowanie życia poczętego . 

– We wtorek od19.00 do 21.00 adoracja Najświętszego Sakramentu – transmitowana. Zapraszamy do adoracji Tego który przyszedł na świat w Betlejem – domu chleba i stał się Chlebem Życia .

– W czwartek 31 grudnia o godzinie 17.00 msza święta dziękczynna za łaski otrzymane w mijającym roku .Po mszy nabożeństwo.

-W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – porządek mszy tak jak w niedzielę

 – Przypominamy ; w tym roku nie będzie kolędy w tradycyjnej formie. Zapraszamy natomiast społeczności poszczególnych wiosek do zamawiania mszy świętych podczas których pragniemy się modlić o błogosławieństwo dla domów. Prosimy , aby przedstawiciele wiosek zgłaszali się do zakrystii bądź kancelarii  i proponowali dzień i godzinę takiej mszy. Po takiej mszy świętej  będzie możliwość śpiewu kolęd przy żłóbku .

– W sobotę o 19.00 msza święta o błogosławieństwo dla rodzin z Chyżyn. Po mszy kolędowanie przy żłóbku. zapraszamy

– Dziękujemy wszystkim którzy przygotowali wystrój świątyni na święta: Rodzinie Państwa Celejów , Panu Romanowi za ofiarowanie jodełek ; za sianko  z Kamionki; rodzicom dzieci trzecich klas -szczególnie mamom za pomoc w ustawieniu i dekorację stajenki oraz choinek ;P. Andrzejowi. Bóg zapłać .

-Świątynię do liturgii przygotowali: Elżbieta Baran, Elżbieta Pazura , Marzena Świątek, Wioleta Grzegrzółka  Arkadiusz Grzegrzółka , Wojciech Olko . Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę od rodzin na kwiaty. W nadchodzącym tygodniu prosimy czwartą grupe z Chyżyn

– W minionym tygodniu do wieczności odeszli; Krzysztof Ćmoch , Stanisław Podstawka