Ogłoszenia Parafialne 22.11.2020

Ogłoszenia 22 listopada Niedziela Chrystusa Króla

-Niedzielą Chrystusa Króla Wszechświata rozpoczęliśmy ostatni tydzień roku liturgicznego . Po mszy świętej o 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu , litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia się Jego Sercu – uczestnicy mogą uzyskać odpust zupełny .Za tydzień pierwszą  niedzielą Adwentu wejdziemy w nowy rok liturgiczny.

– We wtorek od 19.00-21.00 zapraszamy do adoracji Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Adoracja będzie również transmitowana .Dziękujemy za poprowadzenie w miniony wtorek modlitwy różańcowej przez czterech mężów ,ojców którzy zapoczątkowali drużynę różańcową męską – potrzeba jeszcze 16 mężów , ojców by drużyna była kompletna – zapraszamy. W najbliższy wtorek    zachęcamy do łączności modlitewnej o 20.30 – w modlitwie różańcowej pragniemy polecać intencję: Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko wróciło do Boga, wiary i Kościoła… Jeśli chcesz, aby Twoje wnuki wróciły do Boga, wiary i Kościoła…

Jeśli chcesz, aby młodzież w naszej Ojczyźnie odnalazła Jezusa i drogę życia według Ewangelii-dołącz i módl się z nami . Zapraszamy młodzież , rodziców , dziadków.

– Za tydzień po mszy o 8.00 spotkanie tzw. “Komitetu ratowania dachu naszego kościoła” Zaprasza ks. Proboszcz -spotkanie w kościele.

-Ks. Proboszcz prosi Sołtysów  o kontakt telefoniczny w najbliższym czasie.

– Serdecznie dziękujemy za ofiary od Parafian składane na utrzymanie Parafii i na remont dachu kościoła

– Ze stolika za ławkami możemy brać bezpłatnie tygodnik “Idziemy’

– Świątynię do liturgii przygotowały :Ewa Adrianna Dominika Osiak , Lidia Magda Konopackie. Dziękujemy za sprzątanie i za złożoną ofiarę na kwiaty. Damianowi Osiakowi i Radosławowi Konopackiemu dziękujemy za troskę o cmentarze. W nadchodzącym tygodniu prosimy pierwszą grupę z Dąbrówki.

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy :śp. Stefana Jaronia i Stanisława Świeczkę