Ogłoszenia Parafialne 04.10.2020

Ogłoszenia 4 października XXVII Niedziela Zwykła

– Dziś po mszy świętej o 10.00 nabożeństwo adoracyjne Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła.

– W tym tygodniu przypadają :w poniedziałek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej ; w środę wspomnienie  Najświętszej Maryi Panny Różańcowej .

-Przypominamy i zapraszamy nabożeństwa  różańcowe w dni powszednie o 16.30  msze zaraz po różańcu czyli ok.17.00- w niedziele różaniec o 16.30.  W pon; śr. pt. różaniec współprowadzą  dzieci – w pozostałe dni  koła różańcowe. Na tablicy ogłoszeń plan nabożeństw tzn .intencje na poszczególne dni i współprowadzący. W sobotę nabożeństwo po mszy o 17.00 czyli ok. 17.30. Starajmy się wielkodusznie odpowiadać  Maryi na jej prośbę o modlitwę różańcową – w kościele i naszych domach.

-Zapowiedzi: Mateusz Gryglas kawaler Parafii tutejszej i Marlena Polak panna Parafii św. Jana Chrzciciela w Cegłowie.

– We wtorek o 18.00 na plebanii konferencja przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych którzy w najbliższym czasie przyniosą dzieci do chrztu.

– We wtorek o 19.00 na plebanii spotkanie dla rodziców dzieci klasy III A z Latowicza i III z Iwowego ; w środę o 19.00 spotkanie dla rodziców III B z Latowicza i III z Dębe Małego. Jeśli uczestnictwo dla kogoś z rodziców nie jest możliwe  w wyznaczonym terminie ze swą klasą to można dołączyć do grupy rodziców  nie swojej klasy- czyli zamienić wtorek na środę lub odwrotnie.

– W piątek po nabożeństwie różańcowym czyli ok 17.00 próba scholi , która będzie trwała ok. 40 minut. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o 10.00.

– Zbiórka na Seminarium-zwyczajem lat ubiegłych możemy wesprzeć nasze Seminarium dzieląc się plonami ziemi. Ziemniaki , warzywa możemy przywozić do pomieszczenia na terenie za plebanią.

– Za tydzień zbiórka do puszek na fundusz “Dzieło nowego tysiąclecia”

– Świątynię do liturgii przygotowali: Danuta Mikos,AnnaBogusz,AnnaŚwiątek, Aneta Kaniewska,Małgorzata Nowicka, Teresa Oszkiel, Agnieszka Oszkiel,Anna Rogala , Hanna Woźny, Krzysztof Woźny, Zygmunt Zwierz, Ewelina Szaniawska- Skorupa . Dziękujemy za sprzątanie i współ ułożenie kwiatów oraz  ofiarę. W najbliższym tygodniu prosimy trzecią grupę z Iwowego.

-Modlitwa za synod młodych