Ogłoszenia

Ogłoszenia 21 czerwca XII Niedziela Zawykła

– Wczoraj 42 dzieci przystąpiło po raz pierwszy do Stołu Pańskiego . Wspomnijmy w naszych modlitwach dzieci i ich rodziny prosząc dla nich o umiłowanie Eucharystii -postawienie jej w centrum życia.

– We wtorek przeżywać będziemy Uroczystość 100 rocznicy  konsekracji naszej świątyni . Msze święte o 7.00 ;12.00 i 17.00. Mszy o 12.00 przewodniczył będzie ks. Bp Romuald Kamiński ordynariusz naszej Diecezji. Ks. Bp będzie składał dziękczynienie za wszystkich , którzy dziś troszczą się o nasz kościół i prosił o błogosławieństwo Boże szczególnie dla fundatorów świeczników “zacheuszek”, które zostały umieszczone w nawie głównej kościoła. Po mszy świętej porannej cały dzień będzie wystawienie Najświętszego  Sakramentu. Zachęcamy wszystkich , którzy uważają się za Parafian , aby choć na moment , jeśli nie mogą wziąć udziału we mszy świętej , by w tym dniu nawiedzili świątynię i zgięli kolana przed Tym , który dzień i noc jest obecny i czeka na każdego. Okażmy wdzięczność- pomódlmy  się też za tych , którzy wznosili z wielkim trudem i ofiarnością tę świątynię. Na stoliku za ławkami jest lista godzin adoracji.  Prosimy  o wpisywanie się na poszczególne godziny tak  ,by co najmniej jedna osoba był i adorowała Pana.

– W środę Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela . Msze święte o 7.00 ;17.00 biały tydzień i o 19.00.

– W piątek o 8.00 msza święta dziękczynna na zakończenie roku-zapraszamy dzieci , młodzież , rodziców , nauczycieli. Dzieci komunijne przychodzą na msze o 17.00 w ramach białego tygodnia.

– W sobotę wyjątkowo nabożeństwo czerwcowe po mszy o 7.00 .

-Zapowiedzi :Kamil Prokopiuk kawaler Parafii św. Michała Arch. w Mińsku Maz. i Anna Suda panna Parafii tutejszej.; Igor Jackiewicz kawaler Parafii św. Antoniego w Mińsku Maz. i Agnieszka Osińska panna Parafii tutejszej;Konrad Kowalczyk kawaler parafii św. Antoniego i Ewa Kosut panna Parafii tutejszej

– Dziś przed kościołem zbiórka na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą

– Serdeczne podziękowanie składamy rodzicom dzieci komunijnych za sprzątanie kościoła i dar ołtarza – ufundowanie pięciu świeczników “zacheuszek”. Dziękujemy również za kwartalne, wiosenne  ofiary od rodzin na przyszłoroczne prace remontowe dachu kościoła.

– W tym tygodniu do troski o świątynię prosimy drugą grupę z Redzyńskiego