ogłoszenia

Ogłoszenia 28 czerwca XIII Niedziela Zwykła

– Jutro w poniedziałek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – msze święte o 7.00 i 17.00

-W tym tygodniu są wolne intencje.

-W pierwszy piątek miesiąca możliwość spowiedzi od 16.30 .

– W pierwszą sobotę miesiąca msza święta o godz. 8.00 i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

– W niedzielę po mszy świętej  o 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wewnątrz świątyni . Do procesji zapraszamy ministrantów i bielanki.

-Zapowiedzi :Igor Jackiewicz kawaler Parafii św. Antoniego w Mińsku Maz. i Agnieszka Osińska panna Parafii tutejszej; Konrad Kowalczyk kawaler parafii św. Antoniego i Ewa Kosut panna Parafii tutejszej; Marcin Sabak kawaler Parafii tutejszej i Katarzyna Polak panna Parafii M.B. z Guadalupe w Budach Barcząckich; Radosław Sabak kawaler Parafii tutejszej i Marlena Nowakowska panna Parafii św. Jana Chrzciciela w Stanisławowie; Mariusz Dadacz kawaler Parafii tutejszej i Paulina Osińska panna Parafii Wniebowzięcia Maryi w Kałuszynie.

-Na nowym cmentarzu  przygotowujemy drogę dojazdową na  jego tyły. Ta droga jest tworzona od strony Świdra – tam też została postawiona tablica -“przyjmiemy gruz i ziemię” oraz podany numer telefonu do Pana Zbyszka. Jeśli ktoś chciałby taką ziemię przywieźć proszony jest  wcześniej o informację telefoniczną.

-Świątynię do liturgii przygotowały: Katarzyna Luty, Agnieszka Zagórska, Anna Edyta Wiechetek, Ewa Saganowska, Marianna Kendelewicz, Bożena Łodyga. Dziękujemy za sprzątanie , ułożenie kwiatów , ofiarę . Dziękujemy za zabranie z cmentarza śmieci organicznych ; Panom ;Klemensowi Mikosowi, Markowi Barei, Szczepanowi Osińskiemu, Grzegorzowi Bąkowi- dziękujemy. W tym tygodniu zapraszamy kolejna grupę z Redzyńskiego.

– W minionym tygodniu odbył się pogrzeb + Jana Owczarka