Ogłoszenia Parafialne 17.05.2020

Ogłoszenia 17 maja VI Niedziela Wielkanocna

-Na mocy nowych decyzji państwowych potwierdzonych przez przewodniczącego episkopatu Polski przekazujemy informację że:  Od niedzieli 17 maja podczas Mszy Świętej lub innego obrzędu liturgicznego na 1 wiernego musi przypadać 10 m2. Według obliczeń w naszej świątyni może w liturgii uczestniczyć do 100 osób.

 -Osoby  które do tej pory pozostawały w domu z obawy zbyt wielkiej liczby osób w niedzielę na mszy – zachęcamy do uczestnictwa w ciągu tygodnia we mszach świętych – przystąpienia do spowiedzi , komunii świętej .

– Za tydzień będzie transmitowana tylko jedna msza święta o godz. 12.00 i nabożeństwo majowe  w środę o 19.00 z modlitwą do M. Bożej Latowickiej.

– Spotkanie organizacyjne dla rodziców trzecich klas we wtorek 19 maja o 18.00 w kościele..

-Zapowiedzi: Jakub Bogusz kawaler i Joanna Szlązek panna oboje Parafii Świętej Trójcy w Kołbieli, Konrad Piłatkowski kawaler Parafii tutejszej i Olga Mazek panna Parafii Nar. N. M. Panny w Mińsku Maz ;Cezary Wrotek kawaler Parafii tutejszej i Anna Otmar panna Parafii św. Jana Chrzciciela e Lesznie.

– Dziękujemy za kwartalne, wiosenne ofiary w kopertach bądź na konto od rodzin na spłatę należności  za wykonane inwestycje -Bóg zapłać.

-Świątynię do liturgii przygotowały rodziny ze Strachomina: Justyna Polankiewicz, Anna Fijołek, Anna Niedek, Jadwiga Pieśko, Halina Chrzanowska , Elwira Światek, Grażyna Świątkowska, Jadwiga Świątek, Anna Niedek, Renata Gajowniczek , Aneta Reda. Dziękujemy za sprzątanie , ułożenie kwiatów. Dziękujemy za przekazanie ofiar  od rodzin Strachomina  na kwiaty  do grobu Pańskiego a także na ofiary na zakup kwiatów do kościoła. Bóg zapłać.

– W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: + Jana Stankiewicza i Szymona Komorka