Uwaga rodzice trzecich klas!

Wobec wątpliwości przypominam ,że rozmowy/tak jak planowaliśmy wcześniej dwie grupy :3 a z Latowicza i Dębe Małe oraz druga grupa 3 b i Iwowe/ będą w sobotę 9 maja od 9.30 dla dzieci najpierw 3 a z Latowicza i Dębe Małego . W sobotę 16 maja od 9.30 dla dzieci 3 b z Latowicza i dzieci z Iwowego..Zapraszam Was z dziećmi co 10 minut .Proszę o obliczenie wg listy kiedy macie przybyć- nie przyjeźdżamy wcześniej , by “nie robić kolejki” W 3 a jest 16 dzieci a w 3 b 11.

ks. Proboszcz

Ogłoszenia 3 maja IV Niedziela Wielkanocna

– We wtorek o godz. 20.00 transmisja konferencji  o  sakramencie pokuty  dla  rodziców i dzieci trzecich klas.

– W piątek przypada Uroczystość św. Stanisława Bpa patrona Polski. W tym dniu możemy spożywać pokarmy mięsne.

– W piątek o 18.00 transmitowana próba scholi – do udziału zapraszamy również dzieci komunijne.

-Zachęcamy i zapraszamy  do tego ,by śpiewem lub recytacją  litanii  loretańskiej w kościele -naszych domach szczególnie o 20.30 powierzać  Maryi nasze rodziny i Ojczyznę . W kościele nabożeństwa w dni powszednie po mszy o 17.00-poza środą . W środę zgodnie z zapowiedzią o 19.00 będziemy rozpoczynać nabożeństwo do M. Bożej Latowickiej od litanii loretańskiej , następnie polecać intencje ,które przyniesiemy naszej Matce i uczestniczyć we mszy świętej zbiorowej. To nabożeństwo w środy będzie transmitowaane przez internet. W niedziele nabożeństwa po mszy o 17.00.

–Zapowiedzi :Piotr Parobczy kawaler Parafii tutejszej i Patrycja Piskorska panna Parafii św. Stanisław w Siennicy.

– Za tydzień transmitowane będą msze o 8.00 i 10.00. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na utrzymanie Seminarium Duchownego.

– Serdeczne podziękowania składamy rodzinom , które wspierają ofiarami na konto lub w kopertach finanse Parafii -dzięki kwartalnym, wiosennym ofiarom możemy spłacać należność  za remont  wieżyczki kościoła-Bóg zapłać. 

  – W minionym tygodniu odbył sie pogrzeb śp. Marianny Skorupa