Ogłoszenia Parafialne 16.02.2020

Ogłoszenia 16 luty VI Niedziela Zwykła

Dziś po mszy o 12.00 spotkanie kandydatów rady parafialnej.

– Przed świątynią zbiórka do puszekna rzecz chorych objętych opieką Caritas w  naszej Diecezji.

– Za tydzień na plebanii  o 16.00 kolejne warsztaty dla małżonków , rodziców -temat: “Jak słuchać i mówić do dzieci”

– W piątek o 17.00 próba scholi i nauka gry na gitarze.

– W  sobotę  o 19.30 msza święta dla uczestników bezalkoholowego balu karnawałowego . Formularz mszy będzie już z niedzieli więc mogą w niej uczestniczyć ci którzy pracują w niedzielę .Będziemy się modlić o trzeźwość dla naszego narodu i za uzależnionych z naszych rodzin. Po mszy świętej uczestnicy przejdą do domu weselnego . Można jeszcze sie zapisać- zapraszamy  wszystkich, którzy zwlekali z decyzją na-” tak” do ostatniej chwili ,by dołączyli do nas.

-Do sakramentu małżeństwa przygotowują się ;Przemysław Kielak kawaler  Parafii M. B. Różańcowej w Wielgolesie i Monika Magdalena  Czerwińska panna Parafii tutejszej/.

– Zgodnie z zapowiedzią firma Pana Michała Wójcika która w lecie wykonała remont części dachu kościoła rozpoczęła prace związane z naprawą od wewnątrz dachu konstrukcji sygnaturki- wieżyczki od strony północnej dachu. Praca jaka jest do wykonania to wymiana spróchniałych elementów mocujących wieżyczkę na nowe i jej wyprostowanie .Dzięki naprawie wieżyczki oddalimy ryzyko uszkodzenia dachu nawy bocznej.      

-Świątynię do liturgii przygotowały :Karolina Suda , Paulina Suda , Anna Pielasa , Aneta Bryłka , Ewa Dzięcioł , Joanna Sabak. Dziękujemy za sprzątanie                       W tym tygodniu prosimy pierwszą grupę z Walisk.