Ogłoszenia Parafialne 02.02.2020

Niedziela 2 luty Święto Ofiarowania Pańskiego

-We wtorek o 18.00 w salce na plebanii konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych ,którzy w najbliższym czasie zamierzają przynieść dzieci do chrztu.

– W czwartek o 7.00 za wstawiennictwem św. Józefa będziemy się modlić o charyzmatyczne  powołania kapłańskie i zakonne – jest to intencja od Kół Żywego Różańca . Zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej ważnej intencji.

– W pierwszy piątek miesiąca przed południem odwiedzimy chorych z  sakramentami. Od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi, O 17.00 msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.

— Zaproszenia-wejściówki na bezalkoholowy  bal możemy nabywać dziś w zakrystii lub w ciągu tygodnia w Gminie. Krąży pogłoska jakoby ten bal był dedykowany anonimowym alkoholikom . Dementujemy tę pogłoskę i zapraszamy wszystkich nie wyłączając  nikogo również tych którzy weszli na drogę  trzeźwienia.

– 11 lutego przed południem organizujemy wyjazd na lodowisko dla liturgicznej służby ołtarza; bielanek , scholi , ministrantów . Zapisy w zakrystii.

-Zachęcamy do lektury tygodnika Idziemy -wyłożonego na stoliku za ławkami. Możemy  również nabyć książkę ;Wszystko o dekalogu -czyli 10 przykazaniach składając dowolna ofiarę.

-Świątynię do liturgii przygotowała druga grupa rodzin z Wężyczyna: Alina Ptasińska Wioleta Mazek  Magdalena Rudzka , Wiesława Stosio , Robert Obłoza . Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów.W tym tygodniu zapraszamy rodziny Wężyczyna mieszkające od zakrętu Wężyczyna w stronę Jeruzala i kolonie.