Ogłoszenia Parafialne 26.01.2020

Ogłoszenia 26 stycznia III Niedziela Zwykła

– Dziś o godz. 18.00 na plebanii -pierwsze spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego.

– Przebieg kolędy : 27 stycznia/pon/ Od 16.00 ul. Nadrzeczna i Konopnickiej, Kochanowskiego -jeden ksiądz od 16.00 ul. Rynek/-jeden ksiądz ; 28 stycznia/wt/od 16.00  ul. Polna i Bony. Dziękujemy za ofiary na spłatę pożyczek za remont dachu , które przekazujemy nabywając tzw. cegiełki . Rodziny które z różnych względów nie mogły przyjąć po kolędzie mogą w zakrystii umówić się z nami indywidualnie.

– W piątek o 17.00 próba scholi i nauka gry na gitarze. W sobotę o 10.00 spotkanie bielanek.

– W pierwszą sobotę miesiąca o  8.00 msza święta i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

– Za tydzień w niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego . Na mszach świętych błogosławieństwo świec -tzw. gromnic. Po mszy o 10.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja wewnątrz świątyni . Zapraszamy ministrantów , bielanki , dzieci rocznicowe.

– Zaproszenia-wejściówki na bezalkoholowy  bal możemy nabywać dziś w zakrystii lub w ciągu tygodnia w Gminie. Na bal niech się czują zaproszeni wszyscy – nie tylko jak niesie plotka “anonimowi alkoholicy”

– Zachęta do Parafian z Wężyczyna , Walisk , Kamionki. Od przyszłej niedzieli  firma Rapit  wznawia usługę przewożenia chętnych na mszę o godz, 12.00 . Bus będzie jeździł następującą trasą i zatrzymywał się na przystankach ; w Wężyczynie o 11.20; W Waliskach o 11.30 ; w Kamionce o 11.40. Tam  zawróci i przywiezie do kościoła. Po mszy świętej odwiezie uczestników. Zapraszamy do korzystania.

– Przypominamy o zgłaszaniu do ks. Proboszcza osób z poszczególnych wiosek mających wejść do  tzw. Rady Parafialnej.

– Świątynię do liturgii przygotowały: Lilla Sabak Barbara Kozicka Urszula Piwowarczyk Malwina Domańska . Dziękujemy za sprzątanie i ofiare na kwiaty.W nadchodzącym tygodniu do troski o kościół zapraszamy rodziny z Wężyczyna od kapliczki do przystanku autobusowego. 

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy + Zofię Saganowską