ogłoszenia

Ogłoszenia 9 maja VI Niedziela Wielkanocna

– Dziś o 15.30 msza święta dla trzecich klas i ich rodzin.

-Również dziś o 18.15  na plebanii spotkanie uczestników  rowerowej pielgrzymki do Kodnia.

– Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych po mszy o 17.00 . W  środy nabożeństwa o 19.00 połączone z nabożeństwem do M. B. Latowickiej. Już drugi rok nie jest nam dane spotykać się w wioskach ,by modlić się o błogosławieństwo plonów. Gromadźmy się  w środy  , by prosić w tej intencji Matkę Bożą Latowicką.  Zapraszamy szczególnie tych , którzy środki na utrzymanie rodzin czerpią z gospodarstw – postarajmy się o to ,by choć jedna osoba z rodziny przybyła i modliła się w tej intencji.

– We wtorek od 19.00 -21.00 zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

– W czwartek 13 maja wspomnienie M. Bożej Fatimskiej ,dlatego po mszy o 17.00 nabożeństwo majowe połączone z modlitwą różańcową . Kancelaria w tym dniu od 18.30.

– W piątek przypada święto św. Macieja Apostoła .Tego dnia rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego poprzedzającą Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

– W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

– W piątek próba scholi  o 18.00- dzieci mogą  przyjść na nabożeństwo o 17.30, a potem na scholę. .

– Za tydzień po mszy o 8.00 lub po mszy o 10.00.ks. Proboszcz  zaprasza  przedstawicieli  wiosek  na krótkie spotkanie.

– Zapowiedzi :Jakub Szeląg kawaler Parafii tutejszej i Aleksandra Markowicz panna Parafii św. Józefa Robotnika w Wołyńcach; Łukasz Adam Podsiadło kawaler Parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Łękawicy i Martyna Bogusz panna Parafii tutejszej.

– Dziękujemy za kwartalne , wiosenne ofiary od rodzin na remont dachu składane w kopertach lub na konto – Bóg zapłać.

-Świątynię do liturgii przygotowali: Anna Julia Karolina Wiechetek, Anna Lewandowska , Natalia Jadwiga Banaszek , Hanna Gańko , Urszula Zwierz , Magdalena Jakubicka , Danuta Barej , Iwona Stosio , Dominik Natalia Urszula Wardzyńscy . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę od rodzin na kwiaty. W nadchodzącym tygodniu do troski o światynię prosimy pozostałą część ulicy Rozstanki.

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy ; śp. Walentego Dusińskiego  ;Sławomira Duszyńskiego; Marię Zwierz