Ogłoszenia Parafialne 01.11.2020

Ogłoszenia 1 listopada niedziela Uroczystość Wszystkich Świętych

– Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych . O godzinie 10.00 pierwsza msza zbiorowa za zmarłych których polecać będziemy przez oktawę Wszystkich Świętych . Po tej mszy świętej nabożeństwo w kościele za zmarłych zgłoszonych w wypominkach jednorazowych pochowanych na nowym cmentarzu. W związku z decyzją Rady ministrów cmentarze są zamknięte do 2 listopada.  Jutro w poniedziałek  2 XI wspomnienie wszystkich wiernych  zmarłych tzw. dzień zaduszny- msze  ; g.8.00 ,10.00 , 12.00 i 17.00. Podobnie jak dziś  o 10.00 msza zbiorowa za zmarłych w oktawie a po niej nabożeństwo w kościele za zmarłych ze starego cmentarza zgłoszonych na wypominki jednorazowe .W pozostałe dni oktawy msza święta zbiorowa za zmarłych codziennie do 8 listopada o 17.00. Przed mszą zbiorową czytamy wypominki. W związku z ograniczeniami wynikającymi z pandemii Stolica Apostolska zdecydowała, że odpusty możemy uzyskiwać  i ofiarować za naszych zmarłych przez cały listopad. Warunki uzyskania odpustu; stan łaski uświęcającej, komunia święta , nawiedzenie cmentarza; modlitwa w intencjach Papieża. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii , kancelarii. Można też zgłosić bliskich na wypominki drogę mailową :bodow@poczta.onet.pl . Adres  mailowymożna spisać z tablicy ogłoszeń lub ogłoszeń umieszczonychj na stronie internetowej Parafii.Nie zaniedbajmy uczynku miłosiernego względem zmarłych :naszej modlitwy , ofiarowanej mszy świętej , komunii świętej , odpustu.

– W pierwszy piątek miesiąca od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi , o 17.00 msza wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa . W sobotę o 8.00 msza o Niepokalanym sercu Maryi i nabożeństwo wynagradzające.

– Bardzo dziękujemy za płody rolne na rzecz Seminarium od indywidualnych osób i ich zbiórkę z Kamionki, również za przekazaną ofiarę.

-Dziękujemy za kwartalne ofiary od rodzin na remont dachu kościoła.

– Świątynię do liturgii przygotowali: Halina Mućko Ryszard Jaworski Barbara Parzyszek Katarzyna Zagórska Barbara Jaworska Jadwiga Duszyńska Daniel Duszyński . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty. Janowi  i Krzysztofowi Zawadkom dziękujemy za troskę o cmentarze . W następnym tygodniu zapraszamy drugą grupę z Dębe Małego.

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Andrzeja Ślusarczyka  Agnieszkę Ositek

– Modlitwa za synod