Zaproszenie na próbę scholi!

Uwaga schola ! w piątek o 17.00 próba i nauka gry na gitarze transmitowane. Proszę potwierdźcie że informacja dotarła. Przygotujcie – piosenki -wydrukujcie słowa :Jezu ufam Tobie , Alleluja wznieś pod niebo głos.

W niedzielę 19 kwietnia wszystkie msze transmitowane – zachęcamy do uczestnictwa poprzez transmisję .Postarajmy się w domu przygotować jakieś miejsce centralne -nakryć obrusem , ustawić krzyż świece. W niedzielę o 15,.00 będzie transmitowane nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Na adres mail :bodow@poczta.onet.pl możemy napisać i przesłać intencje , które zostaną przeczytane.

– Dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – msze święte tak jak w każdą niedzielę- transmitowane przez internet.

– W poniedziałek wielkanocny msze również jak w niedziele. Transmitowane   będą dwie  o godz. 8.00  i  10.00

– Trwa nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia . Dziś prze mszą o 12.00 – jutro nowenna o 7.50- w pozostałe dni po mszy o 7.00

-Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 transmitowane nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Jeśli chodzi o msze transmitowane to informację podamy na stronie internetowej.

-Zapowiedzi :Daniel Mikulski kawaler Parafii Świętej Trójcy w Borowiu i Dominika Reda panna parafii tutejszej ; Marek Zajma kawaler Parafii tutejszej i Beata Wiącek panna Parafii Świętej Trójcy w Kołbieli

– Zachęcamy do trwania na codziennej  modlitwie w naszych rodzinach o 20.30. Wprawdzie nie będzie transmisji z naszej świątyni – jednak my będziemy się modlić i błogosławić Was w tym czasie

– Serdeczne podziękowania składamy wszystkim którzy przygotowali liturgię Triduum Paschalnego ; ministrantom , lektorom ,scholi starszej, Panu Andrzejowi . Za ułożenie kwiatów dziękujemy Paniom :Krystynie , Małgorzacie i Magdalenie.

-Jeszcze raz serdecznie dziękujemy   Panu Karolowi Bogusz  z Dębe Małego .To dzięki jego wysiłkowi  mogliśmy transmitować liturgię Triduum Paschalnego z naszego kościoła . Pan Karol udostępnił  nam swój sprzęt ,zsynchronizował go -były problemy z przekazem obrazu ale zostały przezwyciężone . Choć uczestnictwo nasze w ten sposób nie było  optymalne to ufamy  że wiele osób doświadczyło łaski  umocnienia w wierze i wspólnoty z Parafią ale też poprzez uczestnictwo w domu umocnienia więzi rodzinnych. Bóg zapłać. 

– Ofiarę na kwiaty złożyły rodziny ze Stawku – dziekujemy.

– Nasze podziękowania kierujemy do rodzin które przelewami na konto Parafii lub w kopertach  wspierają stan finansów parafialnych. Jak wiecie utrzymanie jest możliwe przede wszystkim dzięki ofiarom z tacy których w ostatnim czasie właściwie nie ma -więc tym większe podziękowania- Bóg zapłać .

– Życzenia