Ogłoszenia Parafialne 29.03.2020

Ogłoszenia 29 marca V Niedziela Wielkiego Postu

– Dziś msze święte tak jak zawsze 8.00;10.00;12.00 ;17.00. Przypominamy -ci którzy nie uczestniczą we mszy w kościele wybierają czas dla siebie i bliskich ,by uczestniczyć w transmisji Eucharystii przez radio lub telewizję.                                   -Zachęcamy do kontynuowania codziennej modlitwy rodzinnej w domach o 20.30 -Apelujemy byście w domach łączyli się duchowo z nami którzy w naszej świątyni modlimy się częścią różańca i tworzyli w  naszej Ojczyźnie “armię na kolanach”    –Jutro w poniedziałek i we wtorek miały być rekolekcje. Msze święte będą odprawione  w te dni zgodnie z przyjętymi intencjami  a więc o 7.00 ;8.00;12.00;17.00;19.00. Zgodnie z zaleceniami starajmy się uczestniczyć w liczbie do pięciu osób. Zarówno w poniedziałek jak i wtorek między tymi mszami możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty . Co jakiś czas po spowiedzi będziemy udzielać komunii świętej . Wchodzimy do świątyni na spowiedź wtedy gdy ją opuszczą osoby które weszły przed nami . Odchodząc od konfesjonału możemy zdezynfekować dłonie.                                                                                                                          – – Podobnie  w pierwszy piątek miesiąca możliwość spowiedzi i komunii świętej od 8.00 do 10.00 i od 16.00 do 19.00 . Prosimy  również o postępowanie wg  zasad podanych wyżej.

-Zapowiedzi : Sebastian Dynek kawaler Parafii tutejszej i Magdalena Grzyb panna Parafii Niepokalanego Serca  Maryi w Wilczyskach.

-Na cmentarzu w minionym tygodniu zostały wycięte drzewa- serdeczne podziękowania dla strażaków  z OSP w Latowiczu za pomoc w usunięciu drewna.

– Za tydzień niedziela palmowa Męki Pańskiej rozpoczynająca obchody wielkiego tygodnia . W wielkim tygodniu i Triduum  Paschalnym  może uczestniczyć pięć osób i asysta służby liturgicznej ołtarza. Decyzją ks. Bpa Ordynariusza w niedzielę palmową nie będzie obrzędu błogosławieństwa palm .

– Ks. Proboszcz prosi o kontakt telefoniczny sołtysów.

– Ofiary na kwiaty do grobu złożyły koła różańcowe: św. Dominika z Generałowa , św. Izydora z Redzyńskiego , M. B. Jasnogórskiej z Latowicza , św. Barbary z Iwowego , św. Kazimierza z Lalin , św. Maksymiliana z Iwowego oraz rodziny z Latowicza rejon II i III. Bóg zapłać