Ogłoszenia 15.09.2019

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PIELGRZYMCE – DO GRUZJI I ARMENII W DN.15-22 IX 2020 -informacje u ks. Proboszcza

Ogłoszenia 15 września XXIV Niedziela Zwykła

– Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy tydzień modlitw za dzieci , młodzież i wychowawców .W tym tygodniu przypadają : w środę święto św. Stanisław Kostki -Patrona naszej Ojczyzny – we mszy o 17.00 możemy polecić nasze dzieci i młodzież ; w sobotę święto św. Mateusza Apostoła .

– W piątek o 17.00 jak zwykle próba scholi. W sobotę o 9.30 na plebanii  pierwsze spotkanie dla bielanek starszych i dziewcząt sypiących kwiaty -zapraszamy.

-Za tydzień 22 września na mszy o 10.00 poświęcenie różańców dzieci  trzecich  klas przygotowujących sie do sakramentów i spotkanie z rodzicami.

– Również za tydzień 22 września w niedzielę o godz. 9.00 odbędzie się koncert z okazji 200- lecia urodzin Stanisława Moniuszki pod patronatem Wicemarszałek Senatu RP  Marii Koc . Wystąpią artyści Filharmonii Łomżyńskiej . Serdecznie zapraszamy.

-Zapowiedzi :Monika Wojtakowska  panna parafii Matki Odkupiciela w Radomiu i Radosław Reda kawaler parafii tutejszej; Łukasz Kępka kawaler parafii św. Stanisława Bpa w Siennicy i Beata Szeląg panna parafii tutejszej.

-W dniach 15-22 września 2020 roku współorganizujemy   pielgrzymkę  do Gruzji i Armenii.  Osoby zainteresowane proszone są o jak najszybsze zgłoszeni sie do   ks. Proboszcza.

– Serdeczne podziękowania składamy wszystkim rodzinom , które złożyły ofiary na spłatę pożyczek za wykonanie remontu dachu-Bóg zapłać. Jednocześnie przekazujemy informację ,że dzięki pożyczkom ,które otrzymaliśmy od osób prywatnych zapłaciliśmy całą sumę za remont dachu. Pozostaje nam jako parafii zwrot tych pożyczek.   -dziękujemy za zrozumienie.

– Osoby które zamówiły msze w niedziele proszone są o zgłoszenie się do zakrystii.

– Świątynię do liturgii przygotowali : Ewa Fronc, Elżbieta Malwina Tomaszewskie , Renata Ozimek ,Iwona Krzewska , Bożena Kania ,Joanna Julia Kopaczewskie, Dziękujemy za sprzątanie i , ułożenie kwiatów i ofiarę od rodzin. W tym tygodniu prosimy rodziny z ul. Rozstanki począwszy od numeru 43 do 20 włącznie.

– W tym tygodniu odbyły sie pogrzeby: +Krystyny Wójcik i Krzysztofa Rombla