Ogłoszenia Parafialne 23.08.2020

Ogłoszenia 23 sierpnia XXI Niedziela Zwykła

– W tygodniu przypadają ;jutro w poniedziałek święto św. Bartłomieja Apostoła; środę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej -msze o 8.00 ;12.00 i 19.00 poprzedzona nabożeństwem do Matki Bożej Latowickiej. W przyszłym tygodniu będziemy rozpoczynać nabożeństwo o 17.00;w piątek wspomnienie św,.Augustyna ; sobotę męczeństwa św. Jana Chrzciciela

-Zapowiedzi; Kamil Świątek kawaler Parafii tutejszej i Anna Podrucka panna Parafii ś1). Bpa Stanisława w Siennicy; Tomasz Salamończyk kawaler Parafii Wniebowzięcia N. M. Panny w Stoczku Łukowskim i Paulina  Kaczorek panna Parafii tutejszej ;////Michał Wąchocki kawaler i  Justyna Ryćkowska panna  oboje Parafii  tutejszej.

– Tydzień temu ogłaszałem 29 sierpnia pielgrzymkę rowerową do Wielgolasu . Z przyczyn ode mnie niezależnych zmienia się termin na tydzień później czyli 5 września. Do przejechania dłuższą trasą ok. 30-40km. Po dotarciu msza święta w intencjach ,które zawiozą pielgrzymi i tych które przekażą osoby nie uczestniczące. Osoby zainteresowane i te  które się wahają  dziś o 18.00 zapraszam na krótką przejażdżkę .Proszę o zgłoszenia do mnie

– Bardzo dziękujemy za składane przez rodziny ofiary kwartalne , letnie na remont dachu. Bóg zapłać

– Przypominamy i zapraszamy do tworzenia drogi dojazdowej na nowym cmentarzu. Jeśli ktoś ma zbędne: gruz, ziemię proszony jest o zgłaszanie do mnie lub Pana Zbyszka.

– Świątynię do liturgii przygotowały: Zofia Piekarska , Danuta Belkiewicz , Barbara Skibińska , Marta Proczek , Katarzyna Kot , Grażyna Gajowniczek , Karolina Serzysko, Małgorzata Wójcik , Maria Sabak, Iwona Kowalska, Aleksandra Kowalska, Dorota Osiak, Justyna Owczarczyk . Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów.W tym tygodniu do troski o świątynię prosimy pierwszą grupę z Kamionki.

-Mając na uwadze, że teren powiatów wołomińskiego i otwockiego został ogłoszony jako strefa zagrożona dodatkowymi obostrzeniami w związku z pandemią COVID 19, Władza Diecezjalna Warszawsko-Praska przypomina i zobowiązuje wszystkich duchownych oraz pracowników świeckich, odpowiedzialnych za zdrowie i bezpieczeństwo wiernych, do rygorystycznego stosowania i przestrzegania norm sanitarnych w Diecezji Warszawsko–Praskiej.

– W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Jadwigi Świątek